live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Новий етап децентралізації пов'язаний з тим, аби 2020 року вибори в громадах відбулися на новій територіальній основі


фото: konkurent.in.ua
Новий етап децентралізації пов'язаний з тим, аби вибори у 2020 році до органів місцевого самоврядування відбулися зовсім на новій територіальній основі

Про це координатор Центрального офісу реформ при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Іван Лукеря ввечері 25 січня 2019 року розповів в ефірі Українського радіо.

"Попередньо було оголошене стратегічне завдання, що вибори у 2020 році до органів місцевого самоврядування повинні відбутися зовсім на новій територіальній основі. Для того, щоб досягнути це стратегічне завдання і була затверджена чітка дорожня карта реалізації нового етапу реформ для того, аби під час виборів у 2020-му році кожен громадянин отримав право обирати спроможне місцеве самоврядування", - зазначив він.

Урядовець зауважив, що потрібно було від самого початку об’єднувати громади і реформувати райони, тому що вони повністю співпадають з об’єднаними територіальними громадами чи містами обласного значення.

"Одним з завдань в цій дорожній карті є укрупнення й реформування районів. Взагалі потрібно було від самого початку об’єднувати громади і реформувати райони, тому що вони повністю співпадають з об’єднаними територіальними громадами чи містами обласного значення. А райони повинні виконувати зовсім іншу функцію, ніж ту, яку вони виконують на сьогодні, а саме: функцію державного управління території, яка ще не створила об’єднану територіальну громаду", - сказав він.   

  • Нагадаємо, прем'єр-міністр Володимир Гройсман оголосив новий етап децентралізації, зокрема на Україну очікує створення ста великих районів.
  • Як наголошує голова Комітету Верховної Ради з питань культури і духовності, народний депутат Микола Княжицький, децентралізації має бути завершена таким чином, аби окремі регіони не випрошували гроші в уряду.
  • Своєю чергою президент Петро Порошенко доручив завершити створення ОТГ до 2020 року. 

новини партнерів

18 листопада, 2019 понеділок

18 листопада, 2019 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати