live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Новий етап децентралізації пов'язаний з тим, аби 2020 року вибори в громадах відбулися на новій територіальній основі


фото: konkurent.in.ua
Новий етап децентралізації пов'язаний з тим, аби вибори у 2020 році до органів місцевого самоврядування відбулися зовсім на новій територіальній основі

Про це координатор Центрального офісу реформ при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Іван Лукеря ввечері 25 січня 2019 року розповів в ефірі Українського радіо.

"Попередньо було оголошене стратегічне завдання, що вибори у 2020 році до органів місцевого самоврядування повинні відбутися зовсім на новій територіальній основі. Для того, щоб досягнути це стратегічне завдання і була затверджена чітка дорожня карта реалізації нового етапу реформ для того, аби під час виборів у 2020-му році кожен громадянин отримав право обирати спроможне місцеве самоврядування", - зазначив він.

Урядовець зауважив, що потрібно було від самого початку об’єднувати громади і реформувати райони, тому що вони повністю співпадають з об’єднаними територіальними громадами чи містами обласного значення.

"Одним з завдань в цій дорожній карті є укрупнення й реформування районів. Взагалі потрібно було від самого початку об’єднувати громади і реформувати райони, тому що вони повністю співпадають з об’єднаними територіальними громадами чи містами обласного значення. А райони повинні виконувати зовсім іншу функцію, ніж ту, яку вони виконують на сьогодні, а саме: функцію державного управління території, яка ще не створила об’єднану територіальну громаду", - сказав він.   

  • Нагадаємо, прем'єр-міністр Володимир Гройсман оголосив новий етап децентралізації, зокрема на Україну очікує створення ста великих районів.
  • Як наголошує голова Комітету Верховної Ради з питань культури і духовності, народний депутат Микола Княжицький, децентралізації має бути завершена таким чином, аби окремі регіони не випрошували гроші в уряду.
  • Своєю чергою президент Петро Порошенко доручив завершити створення ОТГ до 2020 року. 

новини партнерів

29 вересня, 2020 вівторок

29 вересня, 2020 вівторок

28 вересня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати