live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Супрун залишилися повноваження заступника міністра: суд пояснив рішення про відсторонення


фото: kmu.gov.ua
Окружний адміністративний суд міста Києва пояснив своє рішення про відсторонення Уляни Супрун з посади в.о. міністра охорони здоров'я

Про це повідомляє прес-служба Окружного адміністративного суду міста Києва.

Зазначено, що суд розглянув заяву про забезпечення адміністративного позову, подану Ігорем Мосійчуком.

"Ухвалою суду від 5 лютого 2019 року таку заяву було задоволено частково. Зокрема, судом ухвалено - заборонити першому заступнику міністра охорони здоров’я України Супрун Уляні Надії вчиняти будь-які дії, спрямовані на реалізацію повноважень міністра охорони здоров’я України.  У той же час, відповідачу не було заборонено здійснювати повноваження, які були делеговані йому як заступнику міністра", - йдеться у повідомленні.

Пояснюється, що своє рішення суд мотивував наявністю ознак очевидної протиправності у тимчасовому виконанні першим заступником міністра охорони здоров’я повноважень такого міністра у строк, що перевищує один місяць з моменту наділення особи відповідними повноваженнями (27 липня 2016 року).

Також судом було встановлено, що поза межами такого строку перший заступник міністра охорони здоров’я України може виконувати виключно ті повноваження міністра охорони здоров'я, які були йому надані за дорученням такого міністра. Втім, станом на час прийняття рішення про забезпечення адмінпозову, докази прийняття такого розпорядчого документу відсутні.

"Суд врахував доводи позивача про те, що у 2015 році Супрун Уляна Надія отримала громадянство України і, водночас, досі перебуває у іноземному громадянстві (громадянство США), в той час як відповідно до закону "Про громадянство України" в Україні існує єдине громадянство", - зазначили у суді.

новини партнерів

22 вересня, 2020 вівторок

22 вересня, 2020 вівторок

21 вересня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати