live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Помер професор, філолог Леонід Ушкалов


фото: ursukhov.wordpress
На 63-му році життя помер український літературознавець, письменник, доктор філологічних наук і професор Леонід Володимирович Ушкалов

Про це повідомила доцент Харківського національного педагогічного університету ім. Г. Сковороди Наталія Левченко у Facebook. 

"Пішов від нас у інші світи доктор філологічних наук, професор, великий вчений світового рівня, педагог, колега, керівних моєї кандидатської й докторської дисертацій, справжній друг і наставник Леонід Володимирович Ушкалов", - зазначила Левченко. 

Леонід Ушкалов є автором академічних розвідок з історії української літератури, філософії та богослів'я, науково-популярних праць, дитячих книжок. 

Ушкалов був перекладачем, автором передмов, приміток і коментарів до різних видань, таких, як: "Григорій Сковорода. Сад божественних пісень", "Дмитро Чижевський. Філософія Г. С. Сковороди", "Павло Тичина, Максим Рильський. Вибране", "Тарас Шевченко. Щоденник" та ін. 

Він Лауреат Міжнародної літературно-мистецької премії ім. Григорія Сковороди та премії НАН України імені І. Я. Франка за працю "Григорій Сковорода. Повна академічна збірка творів".

 

новини партнерів

25 січня, 2020 субота

25 січня, 2020 субота

24 січня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати