live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Україна створить експортний хаб у В’єтнамі


фото: uprom.info
Міністерство інфраструктури України та Державна судноплавна компанія "Чорноморське морське пароплавство" вивчають перспективи використання портової інфраструктури українсько-в’єтнамської Lotus Joint Venture Company в якості логістичного центру поставок української продукції на східні ринки

Про це повідомив заступник міністра інфраструктури України з питань європейської інтеграції Віктор Довгань, передає ЦТС.

У грудні 2017 року Україна відновила контроль над своєю часткою в СП "Лотос", що належить ДСК "ЧМП".

Держава володіє 38% спільного підприємства, але з 2011-го року підприємство не виплачувало дивіденди українській стороні через протиправну діяльність представника ДСК "ЧМП" у В’єтнамі. Тепер “Чорноморське морське пароплавство” здійснює аналіз діяльності та визначення стратегії участі в розвитку портового підприємства.

Зараз вивчається питання про можливість використання портової інфраструктури СП "Лотос" в якості логістичного центру для виходу продукції українського виробництва на східні ринки. Це обумовлено вкрай сприятливими умовами розташування порту - підприємство знаходиться в гирлі річки Сайгон, яка впадає в Південно-Китайське море, що відкриває зручні шляхи сполучення з глобальними східними центрами бізнес-активності - Сінгапуром та Гонконгом.

Все по темі

новини партнерів

‡агрузка...

16 жовтня, 2019 середа

16 жовтня, 2019 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати