live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Гуцульська бриндзя отримає міжнародний статус, що захищає походження продукту

Гуцульська овеча бриндзя восени стане продуктом з географічним зазначенням

Про це повідомляється на Facebook проекту "Географічні зазначення в Україні".

Міністерство економічного розвитку та торгівлі України завершило експертизу заявки і опублікувало її для забезпечення ознайомлення будь-якими особами та можливості для подання заперечень.

Гуцульська овеча бриндзя отримає статус українського PDO (protected designation of origin / захищеного позначення походження). Як зазначається в офіційній заявці, межі географічного місця, з яким пов'язуються особливі властивості, певні якості, репутація або інші характеристики сиру, - район "Гуцульщина" в межах території Закарпатської області, Богородчанського, Верховинського, Долинського, Косівського, Надвірнянського і Рожнятівського районів, Яремчанської та Болехівської міських рад Івано-Франківської області, Путильського, Сторожинецького і Вижницького районів Чернівецької області України.

"Ну а потім - визнання в Євросоюзі і відкрита дорога на європейський ринок для унікального українського продукту", - йдеться у повідомленні організації.

"Географічні зазначення в Україні" – проект, який реалізується за фінансування ЄС протягом 2017-2020 років. Він має на меті допомогти державі розробити систему географічних зазначень – позначення товарів із властивостями та репутацією, що зумовлені переважно місцем походження.

новини партнерів

15 липня, 2020 середа

14 липня, 2020 вівторок

15 липня, 2020 середа

14 липня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати