live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Журналісти “Схем” заявили, що Кононенко не захотів з ними зустрітися

Ігор Кононенко
фото: glavcom
Ігор Кононенко каже неправду. Журналісти “Схем” заявили, що зробили все можливе, щоб отримати його офіційну позицію до виходу матеріалу в ефір

Про це повідомила Еспресо.TV головний редактор програми розслідувань "Схеми" Радіо Свобода Наталка Седлецька.

Зокрема вони телефонували йому на мобільний; відправляли повідомлення з запитаннями у месенджер Телеграм, і є відмітка, що він ці повідомлення прочитав; відправили письмовий запит з детальним переліком усіх запитань.

Також журналісти два дні поспіль їздили до депутата під офіс, спілкувались з охоронцями на рецепції, просили передати прохання про зустріч. Але вони вимагали покинути навіть парковку біля офісу (публічне місце!), очевидно щоб журналісти не змогли записати коментар народного депутата, коли він сідатиме в машину.

По-друге, Ігор Кононенко підміняє поняття. Запит громадян на публічну інформацію (на який законом справді відводиться 5 днів) і прохання журналістів про коментар - це зовсім різні речі. У своєму запиті журналісти чітко зазначили, що програма виходить ввечері у четвер 28 березня. Але Кононенко не скористався можливістю надати коментарі до ефіру.

Прес-служба надіслала письмову відповідь не по суті поставлених запитань, а лише повідомила, що він готовий зустрітись наступного тижня. Це його вибір, і наступного тижня журналісти обов’язково поїдуть до Кононенка на інтервю, якщо він сам звісно не передумає.

новини партнерів

24 жовтня, 2020 субота

24 жовтня, 2020 субота

23 жовтня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати