live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Арсеній Яценюк у 70-річчя створення НАТО: Євроатлантична інтеграція України - безальтернативний незворотній процес


фото: yatsenyuk.org
НАТО стало надійним захистом від погроз зовнішньої агресії і запорукою недопущення внутрішніх конфліктів, наголосив Яценюк

"Україна має отримати прискорену процедуру набуття членства в НАТО. Дайте нам план дій - і ми виконаємо його", - наголосив у своєму дописі на Facebook лідер партії "Народний фронт", прем’єр-міністр України 2014-2016 років Арсеній Яценюк 4 квітня, в 70-ту річницю створення НАТО.

Він нагадав, що 70 років тому за ініціативи Президента Сполучених Штатів Трумена постав оборонний союз вільних народів, який захистив їхню безпеку і здолав радянську імперію в Холодній війні: "Альянс став гарантом швидкого відновлення і успішного розвитку повоєнної Європи".

НАТО стало надійним захистом від погроз зовнішньої агресії і запорукою недопущення внутрішніх конфліктів, наголосив він: "Альянс приймав країни, які мали невирішені територіальні спори і допомагав розв‘язувати ці суперечки в мирний спосіб".

"НАТО - це свобода і мир", - підкреслив лідер "Народного фронту".

"Євроатлантична інтеграція України - безальтернативний незворотній процес", - додав він.

Арсеній Яценюк наголосив, що більшість українців підтримує вступ до НАТО: "Україна має отримати прискорену процедуру набуття членства в Альянсі. Дайте нам план дій - і ми виконаємо його".

"Вступ України необхідний не лише нам, але й самому Альянсу. Це - єдиний шлях утвердження миру й безпеки на європейському континенті", - підкреслив Арсеній Яценюк.

новини партнерів

23 січня, 2020 четвер

23 січня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати