Ухвалення мовного закону: як голосували фракції Ради
Під час голосування за законопроект №5670-д про забезпечення функціонування української мови як державної 278 нардепів підтримали документ, 7 - утрималися, 25 - не голосували, а 38 парламентарів проголосували проти
Про це повідомляє сайт Верховної Ради.
Так у фракції БПП зі 135 членів законопроект підтримали 106 депутатів, утрималися двоє, не голосували п'ятеро, 22 були відсутніми. Проти не проголосував жоден.
У фракції "Народного фронту" з 80 депутатів за законопроект проголосували 66, не голосували двоє, були відсутніми 12 депутатів. Із присутніх жоден не утримався і не проголосував проти.
У фракції "Опозиційного блоку" з 38 нардепів 31 проголосував проти мовного закону, відсутніми були четверо, не голосували троє. Із присутніх у залі не утримався від голосування жоден "опоблоківець".
У фракції "Об’єднання "САМОПОМІЧ" із 25 депутатів: за проголосував 21, четверо були відсутніми. Відповідно, жоден не утримався і не проголосував проти.
У групі "Партія "Відродження" з 24 депутатів за законопроект проголосували 4, проти - двоє, ще двоє - утрималися, 8 не голосували, ще 8 були відсутні.
Фракція Радикальної партії Олега Ляшка виявилася найдисциплінованішою - всі були присутні, фракція проголосувала за законопроект у повному складі: 21 депутат підтримав мовний закон.
У фракції "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" з 20 депутатів за законопроект проголосували 16, четверо були відсутніми.
У групі "Воля народу" з 19 депутатів за законопроект проголосували 7, Відсутніми були 8, не голосували 4 нардепи.
Читайте також. Штраф за відмову обслуговувати українською. Що може змінити закон про мову
- Нагадаємо, 25 квітня Верховна Рада України ухвалила у другому читанні та в цілому законопроект №5670-д про забезпечення функціонування української мови як державної.
- Актуальне
- Важливе