live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Референдум про мир із РФ: Миротворець оприлюднив вимогу до Зеленського озвучити свою позицію


фото: facebook
Центр "Миротворець" оприлюднив звернутись до чинного президента України Володимира Зеленського із вимогою озвучити позицію, яку він планує відстоювати у відносинах з Російською Федерацією

Відповідне звернення "Миротворець" опублікував на сайті.

До Зеленського звертаються із вимогою озвучити свою позицію, яку він планує відстоювати у відносинах з країною-агресором.

"Ми надзвичайно обурені заявою Андрія Богдана, який очолив Адміністрацію Президента України Зеленського, щодо винесення на референдум питання по досягненню мирних домовленостей з Російською Федерацією. Приймаючи присягу Президента України, Володимир Зеленський, взяв на себе обов’язок усіма своїми справами боронити суверенітет і незалежність України та дбати про її благо", - йдеться у повідомленні.

У зверненні зазначають, що винесення питання мирних домовленостей з країною-агресором на референдум є реальною загрозою для української державності та може призвести до її втрати.

"Питання зовнішньої політики та стратегії боротьби з агресором не повинні ставати предметом референдумів. Вони мають вирішуватися на більш високому та професійному рівні. Адже саме від вирішення цих питань залежить майбутнє України, її цілісність та безпека. Легковажне ставлення до побудови лінії поведінки з Російською Федерацією та загравання з виборцями може призвести до руйнації нашої держави", - йдеться у зверненні.

Крім того, Зеленському нагадали, що саме він є гарантом державного суверенітету та територіальної цілісності України. 

"Намагання перекласти відповідальність за рішення і дії, які є прямою компетенцією президента України, на народ – це намагання втекти від відповідальності за ці рішення, а також зняти з себе тягар прийняття важливих державних рішень глави держави", - зазначається у повідомленні.

"Ми звертаємося до президента України Володимира Зеленського з вимогою негайно зробити публічну заяву, як Гаранта державного суверенітету та територіальної цілісності України, щодо подальших дій та позиції, яку він планує відстоювати у відносинах з країною-агресором, а також оприлюднити інформацію щодо уповноважених президентом представників України у мінському форматі", - підсумували у зверненні.

новини партнерів

12 листопада, 2019 вівторок

12 листопада, 2019 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати