live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Бурбак: Якщо допустити порушення Конституції в питанні розпуску парламенту - завтра нехтування Основним Законом може стати систематичним


фото: http://nfront.org.ua
Сьогодні Конституційний Суд буде визначатися з формою слухання справи щодо відповідності Основному Закону указу президента про розпуск Верховної Ради VIII скликання

Фракція "Народний фронт", як ініціатор подання, підкреслює, що жодних юридичних підстав для розпуску парламенту не було і немає, пише прес-служба.

Про це заявив Керівник фракції "Народний фронт" Максим Бурбак з трибуни парламенту.

"На нашу думку, йдеться про факт свідомого порушення Конституції найвищою посадовою особою держави. Це - дуже небезпечний прецедент. Якщо допустити порушення Конституції в питанні розпуску парламенту - завтра нехтування Основним Законом може стати систематичним", - підкреслив керівник фракції.

"Ми звертаємось до Конституційного Суду, зважити на терміновість питання і розглянути наше звернення за пришвидшеною процедурою. Країна очікує на рішення суду у найближчий час", - зазначив Максим Бурбак.

Він зауважив, що призначення дочасних виборів всупереч Конституції призвело до витрат  бюджетних коштів.

"Усі, хто задіяний до підготовки парламентських виборів, планували, що вони будуть строкові і відбудуться у жовтні, а не "авралом" на 3 місяці раніше - в літній період. Тим більше, що законних підстав для розпуску Верховної Ради не було і немає", - резюмував Максим Бурбак.

 

новини партнерів

8 грудня, 2019 неділя

7 грудня, 2019 субота

8 грудня, 2019 неділя

7 грудня, 2019 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати