live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Гройсман пожалівся на ворожу систему, яка гальмувала його роботу в попередні роки

Прем'єр-міністр зазначив, що багато чого йому не вдалося зробити, адже вся система навколо нього була абсолютно ворожою, а змінити її він не мав важелів

Про це Володимир Гройсман заявив в ефірі телеканалу ICTV.

За словами очільника уряду, у попередній системі у нього "не було жодних важелів" і його "розмови закінчувалися просто нічим".

Він пояснив, що для стабілізації економіки, для надходження інвестицій необхідні надходження доходів до бюджету від детінізації економіки, від боротьби з контрабандою.

"Дещо мені вдалося зробити, але багато чого не вдалося зробити, тому що вся система навколо мене була абсолютно ворожа – СБУ, прокуратура, митники... Мені важко було пробитися. А когось поміняти, змінити в цій системі, у мене не було жодних важелів", – зазначив Гройсман.

Він додав, що сподівається, що з приходом нового президента буде "вичищена вся система".

"Сьогодні я маю надію на те, що з приходом нового президента буде вичищена вся правоохоронна система, туди прийдуть нормальні люди, які будуть працювати над тим, щоб створити нормальні умови правоохоронної системи для економіки", – сказав прем'єр.

Як зауважив голова уряду, у попереднього президента такої волі не було і розмови закінчувалися просто нічим. "Зараз я маю шанс", – підсумував прем'єр.

Він також заявив, що зростання економіки дасть можливість збільшити мінімальну зарплату в Україні мінімум вдвічі - до $300.

"План на найближчі два роки, і я знаю, як це можливо зробити, щоб ми досягли мінімальної зарплати в країні в $300. Я говорю про те, що мені реально вдалося зробити і про те, що я знаю, як потрібно зробити далі", – заявив Гройсман.

Таких результатів, за його словами, вдасться досягти не за рахунок "друкарських верстатів", а "за рахунок детінізації та інвестицій".

новини партнерів

24 вересня, 2020 четвер

24 вересня, 2020 четвер

23 вересня, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати