live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Розпуск Ради: на сайті КС опубліковано дві суперечливі заяви

На сайті Конституційного суду опубліковано дві суперечливі заяви щодо розгляду указу президента Володимира Зеленського про розпуск Верховної Ради

Про це повідомляє Еспресо.TV.

"Останнім часом у засобах масової інформації та соціальних мережах масово поширюється інформація щодо наслідків ухвалення рішення Конституційного Суду у справі за конституційним поданням 62 народних депутатів щодо конституційності указу президента «Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради та призначення позачергових виборів» від 21 травня 2019 року № 303/2019. Конституційний Суд продовжує розгляд цієї справи", - йдеться у повідомленні.

У прес-службі КС зазначили, що ситуація, що створюється навколо ухвалення рішення у цій справі, викликає глибоку занепокоєність, оскільки вона дестабілізує суспільно-політичну ситуацію та допускає здійснення неправомірного впливу на суд загалом і окремих суддів зокрема.

В той же час в іншому повідомленні в рухомому рядку на сайті КС йдеться: “Ухвалено Рішення КСУ у справі за конституційним поданням 62 народних депутатів України щодо конституційності указу президента України «Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів».

новини партнерів

‡агрузка...

21 жовтня, 2019 понеділок

21 жовтня, 2019 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати