live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Розпуск Ради: на сайті КС опубліковано дві суперечливі заяви

На сайті Конституційного суду опубліковано дві суперечливі заяви щодо розгляду указу президента Володимира Зеленського про розпуск Верховної Ради

Про це повідомляє Еспресо.TV.

"Останнім часом у засобах масової інформації та соціальних мережах масово поширюється інформація щодо наслідків ухвалення рішення Конституційного Суду у справі за конституційним поданням 62 народних депутатів щодо конституційності указу президента «Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради та призначення позачергових виборів» від 21 травня 2019 року № 303/2019. Конституційний Суд продовжує розгляд цієї справи", - йдеться у повідомленні.

У прес-службі КС зазначили, що ситуація, що створюється навколо ухвалення рішення у цій справі, викликає глибоку занепокоєність, оскільки вона дестабілізує суспільно-політичну ситуацію та допускає здійснення неправомірного впливу на суд загалом і окремих суддів зокрема.

В той же час в іншому повідомленні в рухомому рядку на сайті КС йдеться: “Ухвалено Рішення КСУ у справі за конституційним поданням 62 народних депутатів України щодо конституційності указу президента України «Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів».

новини партнерів

10 серпня, 2020 понеділок

9 серпня, 2020 неділя

10 серпня, 2020 понеділок

9 серпня, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати