live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Огризко розповів, що Україні слід зробити в ПАРЄ після повернення делегації РФ

Екс-міністр закордонних справ України Володимир Огризко заявив, що після повернення делегації РФ до сесійної зали ПАРЄ Україні слід бойкотувати голосування на виборах генерального секретаря Ради Європи

Про це Огризко заявив у ефірі Еспресо.TV.

"Насамперед треба вдатися до певних технічних моментів і щонайменше не проголосувати на виборах нового очільника Ради Європи - генерального секретаря, - бо, бачите, наші західні партнери боялися, що якщо не проголосує РФ, то його легітимність буде підірвана. Тепер давайте зробимо це з українського боку та подивимось, яким чином на це будуть реагувати наші західні партнери", - сказав Огризко.

За словами Огризка, головною причиною повернення РФ до ПАРЄ була не потреба в російських членських внесках, а прагнення Ради Європи "дати Росії шанс виправитися".

"На превеликий жаль, гору взяла абсолютно неадекватна позиція, що "ми повинні дати Росії шанс виправитися". Особисто для мене це загадка. Я думаю, вони прекрасно розуміють, що таке Росія - що це злочинець, убивця, агресор, країна, яка анексує чужу територію, порушує права людини, на яких базується західна система. І разом із цим вони дозволяють цьому злодію бути серед них. Для мене ключове питання - ціннісне: чи Європа розуміє, що у такий спосіб вона підриває основи власного існування? Мені це нагадало Мюнхенську змову, за яку людство потім заплатило жахливу ціну", - додав Огризко.

Мюнхенська угода 1938 рооку - підписана в Мюнхені 30 вересня 1938 року прем'єр-міністром Великої Британії Невілом Чемберленом, прем'єр-міністром Французької республіки Едуаром Даладьє, райхсканцлером Третього Рейху Адольфом Гітлером та прем'єр-міністром Королівства Італія Беніто Муссоліні угода, за якою Судетську область передавали від Чехословацької республіки Третьому Рейху, а Чехословацька республіка мала задовольнити територіальні претензії Польської республіки та Королівства Угорщина.

Після отримання Судет нацистська Німеччина врешті захопила всю територію Чехословацької республіки, а далі висловила претензії на "вільне місто" Данциг (Ґданськ), змусила Литву віддати Клайпедський край (Мемель) і напала на Польщу, що стало початком Другої Світової війни.

новини партнерів

13 липня, 2020 понеділок

12 липня, 2020 неділя

13 липня, 2020 понеділок

12 липня, 2020 неділя

11 липня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати