live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

ДБР не відповідає на прохання Міноборони розблокувати постачання бронежилетів, – адвокат

У ДБР ще не відповіли на звернення керівництва Міноборони з проханням розблокувати роботу Головного управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ

Про це повідомив адвокат Володимир Кореняк, який є стороною захисту у справі, пише "Укрінформ".

"Офіційні звернення до Державного бюро розслідувань мали місце. І в цій ситуації говорити про результати ми не можемо, оскільки на сьогоднішній день питання не вирішене”, - заявив Кореняк.

Начальник головного управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ Дмитро Марченко підтвердив, що робота головного управління досі залишається паралізованою через виїмку оригіналів документів, зразків-еталонів та всіх електронних носіїв.

"Ми паралізовані. У нас був один екземпляр робочого зразка, який вилучила ДБР. Тобто ми прийняли останню тисячу бронежилетів. Наступні партії прийматись не будуть", - повідомив Марченко.

Забезпечення армії речовим майном та засобами захисту було заблоковане після того, як ДБР вилучило оригінали документів, робочі зразки, зразки-еталони та електронні носії. Наразі в міністерстві не можуть видавати висновки на проведення торгів чи отримувати готову продукцію для армії.

Раніше у Міноборони заявили, що ДБР сфабрикувала аудіозапис розмов чиновників міністерства, які начебто закуповували для армії неякісні бронежилети за завищеною ціною. У Міноборони стверджують, що аудіозапис змонтовано із фрагментів двох бесід, одна з яких не має відношення до закупівель, а стосується "розробки технічних умов по новому бронежилету".

У Міноборони пропонують провести відкриту експертизу в трьох незалежних лабораторіях та просять ДБР оприлюднити всі розмови цілком.

Міноборони заперечує інформацію ДБР про закупівлю неякісних бронежилетів за завищеними цінами.

новини партнерів

14 липня, 2020 вівторок

14 липня, 2020 вівторок

13 липня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати