live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Києві створили туристичний маршрут місцями зйомок серіалу "Чорнобиль"

До туристичного маршруту включені київські локації, показані у мінісеріалі: вулиці Хрещатик та Богдана Хмельницького, а також Національний музей "Чорнобиль" та Арка Дружби народів

Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

Управління туризму та промоцій КМДА спільно з туристичними операторами Києва розробили та презентували новий туристичний маршрут "Локаціями зйомок мінісеріалу "Чорнобиль" у Києві".

Хонда зазначила, що цей серіал, як, власне, і туристичний маршрут, має привернути більше уваги до проблем ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС та постраждалих внаслідок цієї катастрофи.

"Я постійно працюю з постраждалими внаслідок Чорнобильської катастрофи, яких у нас у Києві близько 30 тисяч. І коли бачиш, що люди, які були в першій хвилі, нині хворі і не забезпечені державою максимально, то виникає відчуття, що цей героїзм на сьогодні державою не підтриманий. 13 тисяч ліквідаторів проживає у столиці, і дуже боляче слухати, коли приходить дружина і каже, що її чоловік герой, він не може пересуватися, бо має інвалідність, а вони живуть у комунальній квартирі. Тому для мене цей серіал однозначно про героїзм, але при цьому і нагадування, що проблеми людей, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, мають бути комплексно вирішені на рівні держави, яка взяла на себе такі зобов’язання", – вважає Марина Хонда.

До туристичного маршруту включені київські локації, показані у мінісеріалі: вулиці Хрещатик та Богдана Хмельницького, а також Національний музей "Чорнобиль" та Арка дружби народів. Сама екскурсія розрахована приблизно на 4 години.

"Ідея створення такого маршруту належить саме нам. Але його наповненням займалися туроператори і гіди. Загалом цей маршрут є якраз результатом тісної співпраці нашого управління та представників туристичного бізнесу. Завдяки реквізиту відбувається повне занурення в атмосферу часів після аварії на ЧАЕС. Наприклад, перед стартом екскурсії автобус обробляється "спеціальним розчином" для очистки від радіаційного пилу. Тому під час екскурсії відвідувачі зможуть відчути те, що відбувалося 33 роки тому та як Київ пережив цю страшну аварію. І сподіваємося, що маршрут стане одним із найвідвідуваніших у Києві", – додав начальник управління туризму та промоцій Антон Тараненко.

Тур можна буде замовити вже з наступного понеділка.

новини партнерів

13 грудня, 2019 п'ятниця

13 грудня, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати