live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У команді Зеленського мають намір створити Службу фінансових розслідувань


фото: irpin.online
Команда президента Володимира Зеленського спільно з депутатами та експертами напрацьовують модель створення Служби фінансових розслідувань, яка займатиметься економічними злочинами

Про це на брифінгу сказав голова Державної податкової служби Сергій Верланов, передає Укрінформ.

"Сьогодні нами разом з президентом, разом з новообраними парламентаріями напрацьовується модель створення нового органу - Служби фінансових розслідувань. Можливо, назва буде іншою, але це буде нова служба, яка займатиметься економічними злочинами", - сказав Верланов.

Він додав, що питання демілітаризації податкової служби обговорювалося ще у 2014-2015 роках, і його вирішення закладе основу партнерських відносин між платником податків і податковою службою. Тому розділення правоохоронних і сервісних функцій має стати передумовою становлення Служби фінансових розслідувань.

  • Нагадаємо, 22 березня 2017 року проект закону "Про Службу фінансових розслідувань" був ухвалений Кабінетом міністрів.
  • Новий орган, зокрема, мав проводити оперативно-розшукову діяльність, а також досудове розслідування в межах наданої законом компетенції; здійснювати розшук осіб, які переховуються від слідства та суду за злочини, віднесені до її підслідності; отримувати інформацію про операції, рахунки, вклади, правочини від фізичних та юридичних осіб, депозитарних, фінансових установ, а також від Центрального депозитарію, клірингових установ та інших учасників депозитарної системи України.
 

новини партнерів

4 серпня, 2020 вівторок

3 серпня, 2020 понеділок

4 серпня, 2020 вівторок

3 серпня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати