live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У МОЗ підготували план дій на перші 100 днів для наступного уряду


фото: rbc.ua
Команда МОЗ України підготувала перехідні настанови для наступного уряду, у яких окреслила ситуацію в системі охорони здоров’я, яку прийняли у 2016 році, і нинішню за конкретними напрямками, план кроків на перші 100 днів і наступні 3-5 років

Про це повідомили у прес-службі МОЗ.

Наголошується, що коли стане відомий склад нового Уряду, команда МОЗ України готова детально роз’яснити усі аспекти наступникам та допомогти максимально гладко перебрати владу в міністерстві в інтересах громадян України.

У документі "МОЗ України: Що було, є і буде" окреслили ситуацію в системі охорони здоров’я, яку прийняли у 2016 році, і нинішню за конкретними напрямками, а також план кроків на перші 100 днів і наступні 3-5 років. 

"Перехід влади у цивілізованих країнах супроводжується підбиттям підсумків, передачею справ і введенням в курс ситуації у відповідній сфері представників нових команд. Подібні процедури та культура — гарантія сталого розвитку держави", - зауважили в міністерстві.

У цих настановах зокрема окреслені нинішні результати і подальші етапи масштабної трансформації системи охорони здоров’я, яку команда МОЗ України розпочала у 2018 році. Зміни, що відбуваються, є найбільш ґрунтовними за весь час незалежності України.

Цей документ буде корисним для нових членів Уряду, депутатів усіх рівнів, державних службовців, Президента та його команди, фахівців різних сфер і громадян, які цікавляться питаннями охорони здоров’я. 

 

новини партнерів

10 серпня, 2020 понеділок

10 серпня, 2020 понеділок

9 серпня, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати