//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Названо імена воїнів, загиблих на війні з Росією у липні 2019 року

У липні 2019 року свої життя за Україну на передовій віддали 14 військовослужбовців ЗСУ

Подробиці розповідає Еспресо.TV з посиланням на ЦензорНет.

Особисті дані воїнів наводяться в алфавітному порядку

1. Старшина, командир 2-го взводу 2-ї роти мотопіхотного батальйону (який раніше мав назву 3-го ОМПБ "Воля") 24-ї окремої механізованої бригади Бардалим Олександр Володимирович.

Народився 13.02.1986 року у місті Корсунь-Шевченківський Черкаської області.

2. Старший солдат, снайпер 8-го окремого полку спеціального призначення Бігус Богдан Дмитрович.

Народився 12.06.1991 року у Хмельницькому.

3. Солдат, гранатометник 2-го взводу 2-ї роти мотопіхотного батальйону 24-ї окремої механізованої бригади Джерелейко Роман Васильович.

Народився 04.11.1988 року у місті Волочиськ Хмельницької області.

4. Солдат, стрілець-помічник гранатометника 2-го відділення 1-го взводу 2-ї роти 1-го батальйону 54-ї окремої механізованої бригади Жуков Олег Анатолійович.

Народився 04.05.1977 року у місті Краматорськ Донецької області.

5. Старший сержант, заступник командира розвідувального взводу 74-го окремого розвідувального батальйону Колодяжний Олександр Леонідович.

Народився 01.01.1974 року у місті Жовті Води Дніпропетровської області.

6. Старший солдат, командир протитанкового відділення протитанкового взводу 92-ї окремої механізованої бригади Лісовол Дмитро Олександрович.

Народився 24.10.1987 року у селищі міського типу Рокитне Київської області.

7. Старший солдат, оператор-радіотелефоніст 2-го розвідувального взводу розвідувальної роти 24-ї окремої механізованої бригади Лобода Едуард Віталійович.

Народився 02.01.1994 року у селі Підопригори Лебединського району Сумської області.

8. Солдат, старший навідник 2-го гранатометного відділення взводу вогневої підтримки 1-ї штурмової роти 24-го окремого штурмового батальйону "Айдар" 53-ї окремої механізованої бригади Локтіонов Владислав Олександрович.

Народився 07.10.1976 року у місті Дніпро.

9. Старший матрос, старший водій батальйону морської піхоти 36-ї окремої бригади морської піхоти Майборода Сергій Григорович

Народився 02.12.1971 року у Слов’янську.

10. Солдат, стрілець-снайпер розвідувальної роти 25-ї окремої повітряно-десантної бригади Румигін Семен (Шаміль) Михайлович.

Народився 01.12.1997 року у Дніпрі.

11. Старший солдат, заступник командира бойової машини - навідник-оператор 2-го відділення 3-го взводу 9-ї роти 3-го батальйону 24-ї окремої механізованої бригади Салітра Володимир Богданович.

Народився 24.07.1989 року у селі Волиця Жовківського району Львівської області.

12. Солдат, військовослужбовець 25-ї окремої повітряно-десантної бригади Скітченко Микита Олександрович.

Народився 08.05.2000 року у селі Великоцьк Міловського району Луганської області.

13. Молодший сержант, військовослужбовець взводу безпілотних літальних апаратів 406-ї окремої артилерійської бригади Військово-Морських Сил України Фака Антон Олександрович.

Народився 08.09.1997 року у селищі міського типу Березанка Миколаївської області.

14. Сержант, санітарний інструктор медичного пункту батальйону морської піхоти 36-ї окремої бригади морської піхоти Шевченко Ірина Вікторівна.

Народилася 01.11.1970 року у селі Дар’ївка Білозерського району Херсонської області.

  • Нагадаємо, у травні та червні 2019 року на фронті загинула однакова кількість захисників Батьківщини - дев'ятеро бійців кожного з названих місяців.

новини партнерів

‡агрузка...

22 серпня, 2019 четвер

22 серпня, 2019 четвер

21 серпня, 2019 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати