live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Остання ОВК: ЦВК зобов'язала комісію 210 округу опрацювати списки виборців до 9 серпня

ЦВК розглянула питання встановлення окружною виборчою комісією ОВО №210 підсумків голосування в цьому окрузі

Про це повідомляє Центральна виборча комісія у Facebook.

7 серпня після перерви Комісія продовжила свою роботу в режимі засідання.

Комісія розглянула питання встановлення окружною виборчою комісією з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу №210 підсумків голосування в цьому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року. 

Як повідомлялося, 6 серпня 2019 року ЦВК на своєму засіданні заслухала відомості протоколу ОВК ОВО №210 про підсумки голосування в одномандатному виборчому окрузі №210 з поміткою "Уточнений" і прийняла його для розгляду та подальшого опрацювання.

"Разом з тим, під час оголошення відомостей протоколу вказаної комісії про підсумки голосування в одномандатному виборчому окрузі №210 з поміткою "Уточнений" головою цієї комісії Соколовською О.В. було зазначено, що окружною виборчою комісією ОВО №210 на виконання постанови Шостого апеляційного адміністративного суду від 3 серпня 2019 року, з урахуванням ухвали цього суду від 5 серпня 2019 року щодо виправлення описки в описовій та резолютивній частинах вказаної постанови проведено повторний підрахунок голосів виборців на низці виборчих дільниць та складено відповідні протоколи без опрацювання списків виборців та витягів зі списку виборців на всіх виборчих дільницях, а пакети з написом "Список виборців" окружною виборчою комісією не відкривалися та не досліджувалися", - пояснили у ЦВК.

Комісія зазначила, що відповідно до виборчого закону окружна виборча комісія за результатами повторного підрахунку голосів виборців на виборчій дільниці складає протокол про повторний підрахунок голосів виборців на відповідній виборчій дільниці в ОВО за формою, встановленою Центральною виборчою комісією.

Формою протоколу визначено відомості, які мають бути встановлені окружною виборчою комісією під час проведення повторного підрахунку голосів виборців на виборчій дільниці та занесені до нього, а також передбачено, що протокол складається відповідно до закону та роз’яснень Центральної виборчої комісії.

У Комісії зазначають, що окружною виборчою комісією ОВО №210 відповідних дій щодо встановлення кількості виборців, внесених до списку виборців, витягу зі списку виборців, та кількості виборців, які отримали виборчі бюлетені для голосування в одномандатному виборчому окрузі, передбачених вказаною формою протоколу, здійснено не було.

"З огляду на зазначені обставини ЦВК зобов’язала ОВК ОВО №210 не пізніше 12 години 9 серпня 2019 року опрацювати списки виборців та витяги зі списку виборців (у разі складання) на 33 зазначених виборчих дільницях та перевірити правильність відображення у протоколах окружної виборчої комісії ОВО № 210 про повторний підрахунок голосів виборців на цих виборчих дільницях відомостей, передбачених пунктами 3 – 7 зазначених протоколів", - додали в ЦВК.

У разі виявлення невідповідностей ОВК 210 округу потрібно буде скласти відповідні протоколи ОВК про повторний підрахунок голосів виборців на вказаних виборчих дільницях з поміткою "Уточнений", та з урахуванням відомостей, зазначених у цих протоколах, внести зміни до встановлених підсумків голосування в ОВО №210, скласти протокол окружної виборчої комісії ОВО №210 про підсумки голосування в одномандатному виборчому окрузі №210 з поміткою "Уточнений" та транспортувати його до ЦВК разом з іншими необхідними виборчими документами. 

А у разі відсутності невідповідностей – поінформувати про це Центральну виборчу комісію та надати належним чином засвідчену копію протоколу засідання окружної виборчої комісії ОВО №210 або витягу з нього. 

новини партнерів

21 лютого, 2020 п'ятниця

21 лютого, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати