live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Twitter заборонив державним ЗМІ рекламуватися

Соціальна мережа Twitter змінила свою рекламну політику: тепер у ній заборонена реклама від новинних медіакомпаній, підконтрольних державам

Про це йдеться в офіційному повідомленні компанії, мотивуючи рішення бажанням “зберегти і захистити відкритий і здоровий діалог” у мережі.

“Ця політика (заборони реклами - ред.) буде застосована до новинних медійним компаніям, які фінансово або редакційно контролюються державою”, - повідомили у компанії.

Список державних медіа будуть створюватися на основі досліджень окремих громадських організацій і думок “відомих академічних або громадських лідерів у цій області”.

Twitter дає 30 днів на те, щоб державні медіа прибрали свою рекламу з соціальної мережі. Які конкретно ЗМІ і з яких країн вже потрапили у чорний список мережі, у компанії не уточнили.

При цьому в іншій публікації Twitter оголосив про розкриття скоординованої інформаційної кампанії, спрямованої на “підрив легітимності” протестного руху в Гонконзі. Як вважають у керівництві соцмережі, кампанією керувала влада материкового Китаю.

Twitter заблокований на материковому Китаї, але, як зазначає керівництво соцмережі, записи робилися або через VPN, або з використанням спеціальних внутрішньокитайських IP-адрес, які дозволяють заходити у соцмережу без обмежень.

За підсумками розслідування заблоковані 936 акаунтів, імовірно пов'язаних із кампанією по дискредитації протестного руху в Гонконзі.

новини партнерів

24 листопада, 2020 вівторок

24 листопада, 2020 вівторок

23 листопада, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати