"Уявіть, що сусід відібрав у Вас двох дітей", - Зеленський про російську агресію


фото: facebook.com/zelenskiy95
Втрату внаслідок загарбання росіянами українських Криму й Донбасу чинний глава держави Володимир Зеленський порівняв з тим, якби певну родину сусід силоміць позбавив двох дітей

Про це він заявив вранці у суботу, 24 серпня 2019 року, під час урочистостей до Дня Незалежності на Майдані у Києві, передає Еспресо.TV.

"Для тих, хто не розуміє сьогоднішній біль українців, я поясню дуже просто, дуже доступною мовою. Уявіть, що, наприклад, сусід відібрав у Вас двох дітей. Першу дитину просто викрав - їй видали нове свідоцтво про народження. А потім кажуть: "Та ми не забирали Вашу дитину, вона само захотіла жити з нами. Ну і що, що під дулом автоматів? Це її бажання і, взагалі, хто Вам сказав, що це Ваша дитина? Вона споконвіку була нашою. Ви не хвилюйтесь, їй тут буде краще. У нас прекрасний притулок - біля моря, під сонечком", - зазначив Зеленський.

Далі він зупинився на "занепокоєних" діями країни-агресора країн Заходу.

"І от пройшло п'ять років і ті, хто був так занепокоєний, кажуть: "Та наче все нормально, дитина за Вами вже не плаче. І, взагалі, не сильно вона на Вас схожа". Чому вони так кажуть? Тому що це не їхня дитина", - навів порівняння президент.

"А другу Вашу дитину закрили у дитячій кімнаті, - перейшов Зеленський до Донбасу. - І поставили збройну охорону. Вам кажуть: "Яка охорона? Там нікого немає. І Ви чуєте, як ось тут поруч, за стіною Ваша дитина плаче, але Ви нічого не можете туди зайти".

"Кожного дня у кожного з нас розривається серце. І будь-які перемоги чи здобутки неповноцінні, адже наша родина неповна. Та настане день і ми обов'язково зберемось разом, бо голос рідної крові переможе", - запевнив президент.

 

новини партнерів

28 січня, 2021 четвер

27 січня, 2021 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати