Росіяни 2014 року пропонували Сенцову свідчити проти Кличка перед президентськими виборами


фото: culturu
10 вересня режисер і колишній політв'язень Олег Сенцов заявив, що після незаконного затримання 2014 року російськими спецслужбами йому пропонували дати свідчення проти майбутнього мера Віталія Кличка напередодні виборів президента України

Про це він розповів під час прес-конференції,  передає Еспресо.TV.

"Ми з шостої вечора колобродили, вже ранок наступного дня (після затримання - ред.), приходить слідчий і каже: “На тебе свідчення є, по-любому ти сядеш, це без варіантів, але можеш полегшити свою долю, дати свідчення на кого-небудь у Києві - на Кличка або ще на когось, хто був на Майдані, давай на будь-кого, хочеш на Кличка, будь-яке прізвище, все одно", - зазначив Сенцов.

Режисер зауважив, що все це відбувалося за кілька тижнів перед виборами президента України 2014 року і, за його словами, росіянам “потрібно було під скандал підвести свідчення”.

Поза тим,  за хибні свідчення Сенцову обіцяли 7 років ув'язнення, а в разі відмови - 20.

“Я сказав "ні" відразу, не роздумуючи, я ніколи про це не шкодував, коли отримав 20 років я не здивувався - як обіцяли, так і зробили”, - підкреслив Сенцов.

  • Нагадаємо, о 13:30 у суботу, 7 вересня 2019 року, борт зі звільненими з російського полону українськими громадянами сів на злітній смузі київського аеропорту "Бориспіль".

 

новини партнерів

24 січня, 2021 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати