live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

КрАЗи-6511С4 працюватимуть на вуглезбагачувальних фабриках

Черговому замовнику відвантажено партію безкапотних самоскидів КрАЗ-6511С4 колісної формули 6х4, вантажопідйомністю 20 тонн, із об’ємом платформи 15, 5 м3

Автомобіль обладнаний комфортабельною кабіною, в якій усе передбачено для зручності і меншої втомлюваності водія під час роботи: функціональна панель приладів, відмінний огляд, місце для відпочинку, рульовий механізм інтегрального типу та ін. У складі силового агрегату дизельний двигун  із турбонаддувом,  Євро-5, потужністю 300 к.с, механічна, дводіапазонна, 9-ступенева коробка передач. 

Самоскид КрАЗ-6511С4 призначений для експлуатації в дорожньому і промисловому будівництві, на розробках родовищ корисних копалин, для транспортування сипучих і навалочних вантажів.

 Як зазначили у фірмі-замовнику, надаючи перевагу КрАЗам, вони зважали на важливість закупівлі автотранспорту саме у вітчизняних виробників,  бо це стимулює розвиток промислових підприємств країни. Автопарк підприємства-замовника складається переважно з КрАЗів, велику партію яких востаннє було закуплено ще в 90-х роках. Вантажівки десятиліттями підтверджували свою надійність та витривалість, якісно виконуючи  завдання у перевезенні різноманітних сипучих матеріалів, вугілля, породи. 

У поточному році, вирішуючи оновити транспортний парк, у товаристві обрали знову ж вітчизняні автомобілі, але вже безкапотні, з  вантажопідйомністю  не більшою 20 тонн, щоб витримував поверхневий прошарок териконів. "Скільки ваше підприємство існує, стільки ж саме  КрАЗи вивозять відходи вугледобування на терикони шахт і гірничозбагачувальних фабрик. Ваша машина справляється з завданнями", - стверджують у компанії. 

Все по темі

новини партнерів

18 січня, 2020 субота

18 січня, 2020 субота

17 січня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати