live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Зеленський: щастя – це бачити злодія на нарах, а не на Мальдівах


фото: president.gov.ua
Президент Володимир Зеленський, розповів, в чому, на його думку, полягає щастя

Виступаючи на 16-му щорічному форуму Yalta Europen Strategy, присвяченого темі: "Щастя зараз. Нові підходи для світу в кризі", Зеленський розповів, що щастя для нього – це коли українська родина збирається за столом у повному складі, війни немає, захисники живі, заробітчани вдома, сім’я живе у достатку, а корупціонери сидять у в’язниці

"Яке наше бачення щасливої української родини? Усі за столом. Порожніх стільців немає. Ті, хто відважно захищає Україну, повинні повернутися переможцями. Ми маємо повернути свої території. Єдиний шлях для цього – це дипломатія. Її зброя – санкції", - зазначив глава держави.

Читайте також: На форумі YES Зеленський пішов у зал, запитуючи: "Що таке щастя?"

Одним з найважливішиш викликів, за словами Зеленського, є подолання багаторічної корупції. "Тут ми дуже сподіваємося на наших недругів і наших постійних скептиків, які кажуть, що в Україні це неможливо. І це прекрасно, що вони таке кажуть, бо чим більше в нас не вірять – тим краще у нас виходить. Так було з президентськими виборами, було з парламентськими, так було з розпуском парламенту, зі зняттям депутатської  недоторканості. Так, значить буде і з подоланням корупції", - розповів він. 

"Щастя – це бачити злодія на нарах, а не на Мальдівах", - резюмував Зеленський.

новини партнерів

10 липня, 2020 п'ятниця

10 липня, 2020 п'ятниця

9 липня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати