"Ман Сіті" із Зінченком сенсаційно зазнав першої поразки у сезоні

У 5-му турі чемпіонату Англії з футболу "Манчестер Сіті" програв "Норвічу" та зазнав першої поразки у сезоні

Український футболіст Олександр Зінченко вийшов у стартовому складі "Манчестер Сіті" та відіграв весь матч на лівому фланзі оборони.

"Ман Сіті" розпочав гру невдало та вже на 28-й хвилині поступався 0:2. На 18-й хвилині рахунок відкрив Кенні Маклін, а згодом перевагу "Норвіча" збільшив Тодд Кентвелл.

Скоротив відставання команди Хосепа Гвардіоли на 45-й хвилині Серхіо Агуеро. Проте, незабаром після перерви Теему Пуккі забив за "Норвіч" ще один гол.

На 88-й хвилині Родрі повернув чемпіонів Англії у гру. Проте врятувати матч Зінченку з партнерами не вдалося.

"Манчестер Сіті" програв "Норвічу" 2:3, зазнав першої поразки у сезоні та 10 очками залишився на другій позиції. Від лідера турнірної таблиці – "Ліверпуля" – манчестерці відстають вже на 5 пунктів. "Норвіч" має 6 балів та йде 12-м.

Чемпіонат Англії

5-й тур

14 вересня

"Норвіч" – "Манчестер Сіті" 3:2

Голи: Маклін, 18, Кентвелл, 28, Пуккі, 50 – Агуеро, 45, Родрі, 88

• Нагадаємо, 14 вересня у 5-му турі чемпіонату Англії з футболу "Ліверпуль" на своєму полі здобув вольову перемогу над "Ньюкаслом".