live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Українська сторона не має заперечень по формулі Штайнмаєра щодо виборів, - Оліфер

Реалізація формули Штайнмаєра щодо місцевих виборів можлива лише за умови виконання низки пунктів

Про це повідомила прессекретар Леоніда Кучми Дарка Оліфер.

Представник України в ТКГ зазначив, що українська сторона не має принципових заперечень по суті т. зв. формули Штайнмаєра щодо місцевих виборів. 

"Однак реалізація цієї формули можлива лише за умови виконання наступних пунктів: повне припинення вогню; забезпечення ефективного моніторингу СММ ОБСЄ на всій території України; виведення з території України збройних формувань іноземних військ і військової техніки; розведення сил та засобів вздовж всієї лінії зіткнення; забезпечення роботи Центральної Виборчої Комісії України, українських політичних партій, ЗМІ та іноземних спостерігачів; встановлення контролю за непідконтрольною Україні ділянкою українсько-російського кордону та виконання інших пунктів, передбачених українським і міжнародним законодавствами та Мінськими угодами", - наголосила Оліфер.

Вона зазначила, що українська сторона підтвердила готовність до розведення сил та засобів в районі Золотого та Петрівського. Натомість російська сторона заблокувала визначення можливої дати розведення. Така позиція ставить під загрозу безпекову ситуацію на цих ділянках.

"Досягнуто значного прогресу щодо взаємного одночасного звільнення утримуваних осіб. Обговорено перебіг відновлення моста у Станиці Луганській", - повідомила Оліфер.

Вона додала, що в соціально-економічній підгрупі працюють над забезпеченням життєдіяльності інфраструктури Донбасу та підготовкою до холодної пори року.

новини партнерів

21 вересня, 2020 понеділок

21 вересня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати