live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Немає ніякого Нормандського чи Будапештського формату. Або ми продовжуємо війну, або здаємося, - Портников


фото: apostrophe.ua
Російсько-українська війна на Донбасі є затяжним конфліктом, метою якого є повне поглинення України Російською Федерацією

Про це 21 вересня 2019 року заявив відомий журналіст, публіцист та громадський діяч Віталій Портников в програмі "Суботній політклуб" на телеканалі Еспресо.TV.

"Немає ніякого Нормандського формату, як реального виходу з ситуації, немає ніякого "Женева плюс" чи "Женева мінус", немає ніякого Будапештського формату. Все це наші ілюзії і бажання політиків та дипломатів в якихось формах проводити якісь консультації. А реальність така: або ми продовжуємо війну, аби ми капітулюємо. Крапка", - зазначив він.

"Або ми погоджуємося з тим, що це затяжний конфлікт, тому що його метою є поглинення України Російською Федерацією - заради цього ця війна починалася і заради того вона продовжується. І, можливо, багато хто з Вас, шановні телеглядачі помре ще тоді, коли ця війна буде продовжуватися. Я Вам хочу нагадати, що усі ці конфлікти на території Грузії чи Молдови почалися 1990 року, а деякі ще з 1989 року", - додав журналіст.

За словами Портникова, єдиним можливим шляхом збереження Української держави як такої є "протистояти цій агресії". 

"Іншого шляху не існує. Він існує тільки в фантазіях українських виборців. А фантазії і життя - це різні речі", - наголосив він.

Він підкреслив, що у відносинах з Росією українське керівництво може піти зараз лише одним з двох можливих шляхів, тобто або шляхом опору, або шляхом визнання своєї поразки перед ворогом.

"Другий шлях - ми капітулюємо. Не має навіть значення що ми для цього робимо. Наприклад, включаємо Донецьку і Луганську так звані народні республіки як автономії у склад України, записуємо щось в Конституцію, амністію терористів робимо, відмовляємося від європейської та євроатлантичної інтеграції. Абсолютно не має значення які умови Росії ми будемо приймати, навіть під західним тиском. На цьому все не закінчиться, а тільки розпочнеться.

Ми перетворимося за деякий часу на таку собі Білорусь, долю якої буде вирішувати Росія: захоче Росія - буде Україна, не захоче Росія - не буде України. Ось Вам і вся історія", - підсумував Портников.

новини партнерів

22 вересня, 2020 вівторок

22 вересня, 2020 вівторок

21 вересня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати