live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Гончарук про проблемну ТЕС на Луганщині: ні без світла, ні без тепла люди не залишаться


фото: kmu.gov.ua
Прем'єрміністр запевнив, що уряд про всі локальні проблеми напередодні опалювального сезону знає і шукає вирішення

Про це Олексій Гончарук сказав під час брифінгу, передає Еспресо.TV.

"Ще влітку виникла проблема з постачанням вугілля на цю станцію (Луганську ТЕС, - ред.). Правда, що зараз вона вимушена була використовувати для вироблення електроенергії газ. Можу сказати, що ні без світла, ні без тепла люди не залишаться. Ми зараз шукаємо, що в даному випадку правильно зробити, бо це питання не лише про те, що де-факто відбулося, але і питання, чому так відбулося. Чому не було запасів вугілля, чому той, хто сьогодні керує цією ТЕС, допустив таку ситуацію. Це питання до монополістів, до того, що іноді ці монополісти спеціально створюють ситуацію із дефіцитом вугілля, а потім перед самою зимою вони ставлять перед суспільством питання: у нас вугілля немає, давайте ви почнете переплачувати", - зазначив Гончарук. 

Прем'єр наголосив, що новий уряд добре поінформований, що насправді стоїть в тому числі і за цією ситуацією. Він запевнив, що буде знайдене збалансоване рішення, люди точно не залишаться без тепла і світла.

"Ми вивчаємо, як так сталося, що у цілої великої генеруючої потужності не виявилося зрештою ніяких запасів вугілля", - додав він. 

Він також зауважив, що можна привести ще багато прикладів, де є складна ситуація із стартом опалювального сезону. 

"Те, що я кажу, що опалювальний сезон стартує, зовсім не означає, що у нас нема локальних ситуацій, де у нас критичні моменти. Десь борги, які були накопичені через корупцію, розкрадання, десь ніхто не займається тим, щоб нормально велися розрахунки, десь ніхто не інвестував в мережу, десь є проблема з тим, що ризик втрати транзиту газу з наступного року", - розповів Гончарук.

Голова уряду підкреслив, що ситуація не проста, але з усіма проблемами справимось.

 

новини партнерів

25 січня, 2020 субота

25 січня, 2020 субота

24 січня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати