live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Києві відбудуться поетичні читання "Стихії"

8 жовтня у середмісті Києва зійдуться поетичні стихії: Повітря, Вогонь, Вода і Земля

Поет Іван Андрусяк підкорюватиме повітряну стихію разом зі збіркою "Чорний лелека", Вікторія Стах запалюватиме вогняними поезіями зі збірки "Шиза", а Олег Рибалка показуватиме, як тече Вода у його віршах зі збірки "Ідентифікація". Це буде справді незвичайна поетична вечірка! 

  • Де? Кінотеатр "Ліра" (м. Київ, вул. Велика Житомирська, 40)
  • Коли? 8 жовтня, 19:00
  • Вхід - вільний
  • Учасники: Іван Андрусяк, Олег Рибалка, Вікторія Стах

Подія на ФБ - https://www.facebook.com/events/507281330126646/

Детальніше про поетичний проєкт "Стихії", який складається з чотирьох збірок (видавництво "Легенда"):

Іван Андрусяк "Чорний лелека" - Повітря

Автор про збірку: "В останні роки мене більше знають як дитячого письменника — проте "дорослі" вірші й далі до мене приходять. Щоправда, я вже навчився далеко не всі з них записувати. Більшість просто відпускаю — хай летять, віршам на волі краще… Але ці — записав. Мабуть, тому, що в кожному з них я бачу дещо достатньо важливе для того, щоб вам це сказати. І щоб ви це почули…"

Василь Шкурган "Діправді" - Земля

Ця книжка виразно демонструє невичерпні можливості української мови. Сучасна поетика, яскрава метафорика, ефектна лексична й евфонічна гра, глибина смислів та емоційних реакцій — і все це гуцульським діалектом. Так пише Василь Шкурган — чи не "найекзотичніший" на позір, а насправді один із найцікавіших сучасних українських поетів.

Вікторія Стах "Шиза" - Вогонь

Цим віршам майже тридцять років, і склали їх "кілька авторів". Чому в лапках? Бо насправді всі ці поети — псевдоніми Вікторії Стах, яка 1990 року вирішила порушити тодішні поетичні стереотипи і сконструювала поетів із різними та доволі незвичними амплуа. Мети — епатувати тодішню літературну публіку — Вікторія домоглася, спричинивши своїм поетичним артефактом шквал цілком полярних реакцій читачів, — від обурення до захвату. З-поміж еротичних (чи псевдоеротичних) поеток з цієї літературної містифікації вибивався тільки Віхтір Остап — "автор" паліндромонів, себто текстів, що читаються однаково від початку до кінця і від кінця до початку.

Олег Рибалка "Ідентифікація" - Вода

У світі, що приходить після постмодерну, коли фактично завершується розпад усіх структур, людині дуже важливо збагнути, хто вона, де опинилася і з чим залишилася — що для неї все ще є цінністю і чому? Поетичні розмисли про це й склали книжку "Ідентифікація" письменника Олега Рибалки, автора відомої антиутопії "Гра в життя" (премія "Глиняний кіт" за найкращий фентезійний роман).

Все по темі

новини партнерів

14 грудня, 2019 субота

13 грудня, 2019 п'ятниця

14 грудня, 2019 субота

13 грудня, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати