live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Києві відбудуться поетичні читання "Стихії"

8 жовтня у середмісті Києва зійдуться поетичні стихії: Повітря, Вогонь, Вода і Земля

Поет Іван Андрусяк підкорюватиме повітряну стихію разом зі збіркою "Чорний лелека", Вікторія Стах запалюватиме вогняними поезіями зі збірки "Шиза", а Олег Рибалка показуватиме, як тече Вода у його віршах зі збірки "Ідентифікація". Це буде справді незвичайна поетична вечірка! 

  • Де? Кінотеатр "Ліра" (м. Київ, вул. Велика Житомирська, 40)
  • Коли? 8 жовтня, 19:00
  • Вхід - вільний
  • Учасники: Іван Андрусяк, Олег Рибалка, Вікторія Стах

Подія на ФБ - https://www.facebook.com/events/507281330126646/

Детальніше про поетичний проєкт "Стихії", який складається з чотирьох збірок (видавництво "Легенда"):

Іван Андрусяк "Чорний лелека" - Повітря

Автор про збірку: "В останні роки мене більше знають як дитячого письменника — проте "дорослі" вірші й далі до мене приходять. Щоправда, я вже навчився далеко не всі з них записувати. Більшість просто відпускаю — хай летять, віршам на волі краще… Але ці — записав. Мабуть, тому, що в кожному з них я бачу дещо достатньо важливе для того, щоб вам це сказати. І щоб ви це почули…"

Василь Шкурган "Діправді" - Земля

Ця книжка виразно демонструє невичерпні можливості української мови. Сучасна поетика, яскрава метафорика, ефектна лексична й евфонічна гра, глибина смислів та емоційних реакцій — і все це гуцульським діалектом. Так пише Василь Шкурган — чи не "найекзотичніший" на позір, а насправді один із найцікавіших сучасних українських поетів.

Вікторія Стах "Шиза" - Вогонь

Цим віршам майже тридцять років, і склали їх "кілька авторів". Чому в лапках? Бо насправді всі ці поети — псевдоніми Вікторії Стах, яка 1990 року вирішила порушити тодішні поетичні стереотипи і сконструювала поетів із різними та доволі незвичними амплуа. Мети — епатувати тодішню літературну публіку — Вікторія домоглася, спричинивши своїм поетичним артефактом шквал цілком полярних реакцій читачів, — від обурення до захвату. З-поміж еротичних (чи псевдоеротичних) поеток з цієї літературної містифікації вибивався тільки Віхтір Остап — "автор" паліндромонів, себто текстів, що читаються однаково від початку до кінця і від кінця до початку.

Олег Рибалка "Ідентифікація" - Вода

У світі, що приходить після постмодерну, коли фактично завершується розпад усіх структур, людині дуже важливо збагнути, хто вона, де опинилася і з чим залишилася — що для неї все ще є цінністю і чому? Поетичні розмисли про це й склали книжку "Ідентифікація" письменника Олега Рибалки, автора відомої антиутопії "Гра в життя" (премія "Глиняний кіт" за найкращий фентезійний роман).

Все по темі

новини партнерів

‡агрузка...

14 жовтня, 2019 понеділок

14 жовтня, 2019 понеділок

13 жовтня, 2019 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати