live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Вітчизняний шинний завод першим в СНД розпочав випуск легкових шин розміром 20 дюймів

Шина має швидкість 270 км на годину. Вони призначені для поїздок на елітних позашляховиках та кроссоверах

Сімейство літніх легкових шин PREMIORRI SOLAZO S PLUS розширилося новими типорозмірами. Наприкінці літа вітчизняний шинний завод першим на території СНД випустив 20-дюймові шини у розмірі 235/55R20. Вони призначені для поїздок на елітних позашляховиках та кроссоверах. На підприємстві кажуть, PREMIORRI SOLAZO S PLUS тривка в експлуатації у різноманітних умовах. Для того щоб витримувати великі швидкості і навантаження, в шині застосовані абсолютно новий склад гумових сумішей та посилений каркас. Асиметричний "дощовий" протектор зі спеціальними канавками для відводу води забезпечує надійне зчеплення з мокрою дорогою. Шина має швидкість 270 км на годину. Для запуску у виробництво 20-дюймових легкових шин на заводі встановили спеціальне коштовне обладнання від світових виробників та впровадили нові технології для випуску шин з більшими розмірами. За останні роки тут уже випустили легкові шини 17, 18 та 19 дюймів. Розробники стверджують, що шина у новому розмірі вийшла вдалою. Її якість підтверджують сертифікаційні випробування.

“Шина успішно пройшла сертифікаційні тестування. За результатами тестів шина отримала відповідний сертифікат науково-технічного центру IGTT. Крім того, були проведені випробування даної шини в європейському випробувальному центрі IDIADA, що в Іспанії. Їх результати повністю відповідають високим вимогам європейських стандартів”, - розповідає начальник конструкторсько-технологічного відділу В'ячеслав Сахно.

У вересні нові шини стали доступні не лише в Україні.

“Перші шини 20-го дюйма вже відвантажені на Європейські ринки, такі як Великобританія, Польща, Словаччина, Чехія. Ми отримали позитивні відгуки, чим дуже пишаємося”, - каже Олена Мегедь, заступник комерційного директора з маркетингу.

На підприємстві вже розпочали підготовку до наступного літнього сезону 2020. Як нам повідомили, шини PREMIORRI SOLAZO S PLUS доповнять новими типорозмірами в 15-му, 17-му та 18 дюймі. Наразі цю модель випускають у 20 типорозмірах для дисків від 15 до 20 дюймів. Шини виробляються на сучасному високотехнологічному обладнанні. Шиноскладальний комплекс голландської компанії VMI, форматори-вулканізатори від німецької компанії HARBURG FREUDENBERGER. А якість продукції перевіряють на сучасній лінії від німецької компанії HOFMANN.

 

новини партнерів

12 серпня, 2020 середа

11 серпня, 2020 вівторок

12 серпня, 2020 середа

11 серпня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати