live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Докази військової агресії РФ проти України: InformNapalm викрив ГРУшника за світлиною з Криму


фото: reuters
Участь спецпризначенця ГРУ Росії у агресії проти України викрило фото біля винищувача Міг-29

Про це йдеться у публікації на сайті спільноти.

Волонтери міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm знайшли фотодокази, які доводять участь військовослужбовця 22-ї бригади спеціального призначення ГРУ Росії в операції по захопленню Криму та його можливу участь в спецопераціях на окупованому Донбасі під прикриттям "гуманітарного конвою". 

Під час моніторингу соціальних сторінок російських військовослужбовців волонтери InformNapalm звернули увагу на профіль Євгена Павлова з Ростова-на-Дону, 1993 року народження. Цей чоловік зазначив, що проходив строкову службу в 2011-2012 роках у військовій частині 11659, 22-й бригади спецпризначення ГРУ Росії, місце дислокації н.п. Степной, Ростовська область.

null

Подальший аналіз його соціальної сторінки та сторінок його друзів підтвердив, що Євген Павлов дійсно проходив строкову службу в зазначеному підрозділі ГРУ РФ у вказані роки, а після цього продовжив службу за контрактом.

Особливу увагу волонтери InformNapalm звернули на розміщене фото, на якому Євген Павлов стоїть поруч із літаком Міг-29 з бортовим номером "04" синього кольору. В коментарях під фото, які датовані квітнем 2014 року він зазначає, що це не в Ростові.

При детальному аналізі вдалось розпізнати, що на фото український літак Міг-29 з аеродрому Бельбек, який знаходиться у Севастополі, в окупованому Криму. Фото зроблене в березні 2014 року під час операції захоплення російськими військами Криму.

null

Ось фото для порівняння елементів літака, які підтверджують, що це той самий Міг-29, який був захоплений у Криму.

null

Зазначається, що 10 квітня 2014 року за узгодженням з російською стороною українські військові приступили до вивезення своєї авіаційної техніки та майна з Криму. Крім Бельбека, вивозили техніку з колишнього Державного авіаційного науково-випробувального центру Збройних Сил України, що в Кіровському, а також інших захоплених ворогом українських військових частин.

До червня 2014 року Україна вивела з окупованої території 63 літаки та 29 вертольотів, серед яких був і цей Міг-29 з синім бортовим номером "04". Кожний літак для перевезення розстиковували та завантажували кранами на автомобілі КрАЗ.

null

Також підтверджує, що Євген Павлов брав участь у операції захоплення Криму і фото, зроблене на набережній Севастополя.

null

Ще одним доказом участі в операції захоплення Криму є фото з нагородами, серед яких є і медаль за Крим. На цих фото Євген Павлов вже позує у формі МНС Росії.

null

null

Серед медалей – "За ратну доблесть"; "За воїнську доблесть" 2 ступеню; "За повернення Криму".

null

Медаль "За ратну доблесть" – нагорода, заснована Всеросійською громадською організацією (рухом) ветеранів "Бойове братство" в 2000 році. Цією медаллю нагороджуються ветерани війни в Афганістані та інших локальних конфліктів.

Медаль "За воїнську доблесть" – відомча медаль Міністерства оборони Російської Федерації, заснована наказом Міністра оборони Російської Федерації № 608 від 22 грудня 1999 року. Згідно з Положенням, медаллю нагороджуються військовослужбовці ЗС РФ:

за відмінні показники в бойовій підготовці, польовому (повітряному, морському) вишколі;
за особливі відзнаки при несенні бойової служби та бойового чергування, на навчаннях і маневрах;
за відвагу, самовідданість та інші заслуги, проявлені при виконанні військового обов’язку.

"Прямих доказів його участі в боях на Донбасі немає, але є фото біля машин, схожих на ті, що неодноразово слідували колонами "гуманітарного конвою" через неконтрольовані ділянки кордону", - зазначають волонтери.

null

Такі ж машини зустрічалися у фігурантів дослідження про військовиків 108-го десантно-штурмового полку РФ, які брали участь у окупації Криму і "гумконвоях" на Донбас. Тоді один з російських військових, який також пішов на службу в МНС, робив селфі на тлі дорожнього знаку біля Луганська.

null

Цікаво, що військова прокуратура України в переліку підрозділів ЗС РФ, які забезпечували окупацію Криму, також вказувала військову частину 11659, 22-ту бригаду спецпризначення ГРУ, тому це дослідження на прикладі конкретного військовика підтверджує ці дані.

Військовослужбовці 22-ї бригади спецпризначення ГРУ неодноразово потрапляли і в фокус досліджень InformNapalm по Донбасу.

новини партнерів

10 липня, 2020 п'ятниця

10 липня, 2020 п'ятниця

9 липня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати