live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Перевірка пенсій та субсидій: Рада ухвалила в цілому закон про верифікацію соцвиплат


фото: rada.gov.ua
Верховна Рада України прийняла в другому читанні законопроект №1231 про верифікацію пенсій та інших державних виплат

Про це повідомляє Еспресо.TV

За документ у другому читанні проголосували 249 депутатів ВР.

Законопроект №1231 вводить верифікацію державних виплат - пенсій, допомог, пільг, субсидій, стипендій (крім академічних), інших виплат, що здійснюються за рахунок коштів державного, місцевих бюджетів, фондів загальнообов'язкового державного соціального і пенсійного страхування.

Верифікація держвиплат визначається як комплекс заходів щодо збору та перевірки достовірності інформації для призначення, нарахування та/або здійснення державних виплат.

"Верифікація державних виплат буде здійснюватися в інформаційно-аналітичній платформі (автоматизованій системі накопичення, обробки, аналізу інформації, отриманої від суб'єктів надання інформації) шляхом застосування комплексу заходів щодо збору, проведення аналізу і порівнянню параметрів інформації, а також виявлення невідповідності даних в автоматизованих інформаційних системах, реєстрах, базах даних", - йдеться у поясненні до закону.

Підкреслюється, що у даному проекті процесам верифікації та моніторингу держвиплат та отриманим від них результатам (економія коштів державного бюджету, відновлення справедливості у встановлені розмірів державних виплат, формування статистичної інформації тощо) надається перевага над реалізацією та захистом права фізичної особи на приватне та сімейне життя.

"Відповідні положення законопроекту суперечать вимогам Конституції України та правовим позиціям Конституційного суду України, не відповідають міжнародним актам, не узгоджуються із актами такої ж юридичної сили, не враховують практику Європейського суду з прав людини", - вказано у висновку управління.

новини партнерів

9 серпня, 2020 неділя

8 серпня, 2020 субота

9 серпня, 2020 неділя

8 серпня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати