live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Мюнхені пройшли “Дні українського кіно”

За підтримки ТМ Статус на фестивалі представили найсучасніші та найгучніші українські стрічки

“Пекельна Хоругва або Козацьке Різдво”, “Гуцулка Ксеня”, “Додому”, “Фокстер енд Макс”, “Дике поле” – найгучніші фільми останніх років лягли в основу програми “Днів українського кіно” у Мюнхені. Організатори, серед яких Київський міжнародний кінофестиваль “Молодість”, кажуть - покази пройшли з аншлагами та викликали зацікавлення як у представників української діаспори, так і у мешканцівМюнхену.

“Рівень українських фільмів значно зріс. І зацікавленість та реакція іноземної аудиторії у Мюнхені були дуже яскравими. Просто було дуже приємно від того, як сприймали наші фільми глядачі Мюнхен”, - розповідає Генеральний директор Київського міжнародного фестивалю “Молодість” Андрій Халпахчі.

Кінофестиваль “Молодість” вже вдруге за останні 12 місяців проводить “Дні українського кіно” за кордоном за підтримки Держкіно. У листопаді минулого року “Тиждень українського кіно” пройшов у Празі. Останній кінофестиваль у Мюнхені був організований за підтримки Торговельної Марки “Статус” та відомої меценатки Людмили Русаліної. Яка намагається всіляко сприяти популяризації всього українського у світі!

“У мене є мрія, щоб Україна в світі сприймалася як країна дуже талановитих людей, як країна кінематографа на дуже високому рівні, як країна дуже талановитих режисерів і акторів. Ну і крім того, як країна, яка робить дуже гарну продукцію, не просто дешеву сировину, а дійсно дуже гарну продукцію”, - каже меценатка Людмила Русаліна.

“Я дійсно дуже вдячний компанії “Статус”, яка приєдналася до нас. І я вважаю, що українські продукти, які збираються виходити на міжнародні ринки, це дуже зручно робити разом з кіно”, - вважає Андрій Халпачі.

Людмила Русаліна ще з самого початку своєї бізнес-кар’єри активно займається благодійністю. Багато проектів спрямованні на підтримку та допомогу дітям. Меценат також сприяє розвитку культури та спорту.

 

новини партнерів

10 серпня, 2020 понеділок

10 серпня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати