live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Вітчизняна фармкомпанія відстоює права на ТМ “Корвалол Corvalolum”

Судова суперечка триває вже 15 років

Правонаступником Київського хіміко-фармацевтичного заводу імені Ломоносова у 1991 році стала компанія “Фармак”. Ще 60 років тому на цьому підприємстві розробили та створили серцево-судинний препарат Корвалол — аналог препарату Валокордин, який вироблявся в Німеччині. Ліки Корвалол наразі виготовляють у трьох формах — це традиційні краплі, пігулки та капсули.

“Ми шануємо нашу історію. І такі препарати як нафтазин, корвалол, валідол. Це наша історія, це наша культура, це наша філософія — це наша реліквія, яку ми шануємо і розвиваємо. В 2015 році була створена нова лінія і розроблено корвалол в м'яких желатинових капсулах. Дуже зручно для людей приймати такий препарат”, - розповідає операційний директор компанії “Фармак” Павло Павлик.

В керівництві компанії стверджують, “Фармак” - єдиний виробник Корвалолу на пострадянському просторі. Торговельна марка на ці ліки захищена в 15 країнах Європи та Середньої Азії. Використання цього бренду іншими виробниками є порушенням цивілізованої конкуренції на ринку. Компанія у судовому порядку захищає свої права на добре відому марку “Корвалол Corvalolum”.

“І коли дане позначення у незаконній спосіб, використовується іншим виробником, нашим конкурентом, то ми це розцінюємо як недобросовісну конкуренцію. І звичайно докладаємо усіх зусиль для того, щоб захистити нашу власну торгову марку”, - заявляє директор із правового забезпечення компанії Дмитро Таранчук.

“Власне назва цього препарату створювалася як торгова назва, виконувала і виконує функції торговельної марки. Основну функцію, а це вирізняння на ринку серед схожих ідентичних однорідних товарів”, - вважає заступник директора НДІ інтелектуальної власності НАПрН Олександр Дорошенко.

На заводі працює 20 виробничих ліній та 5 новітніх лабораторій. Щорічно компанія проходить 15 міжнародних інспекцій та перевірок. У портфелі компанії більше 250 продуктових досьє. Щороку на ринок виводиться 20 нових препаратів.

 

новини партнерів

21 вересня, 2020 понеділок

21 вересня, 2020 понеділок

20 вересня, 2020 неділя

19 вересня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати