.

Нацполіція повинна розслідувати замовлення секс-послуг Яременком, - Кива

Нацполіція повинна розслідувати факт замовлення секс-послуг у залі парламенту нардепом фракції "Слуга народу” Богданом Яременком

Про це народний депутат фракції “Опозиційна платформа – За життя” Ілля Кива заявив у парламенті, інформують Букви.

“Днями “Слуги народу” отримали свою першу зарплату в конвертах. Не всі цю зарплату понесли додому, деякі “слуги” кинулися писати повіям і замовляти їх прямо тут, в сесійній залі. В Україні проституція є злочином, учасником якого став народний депутат”, – сказав політик.

З огляду на викладене, Кива звернувся до глави Департаменту Нацполіціі по боротьбі зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, Артема Крищенка: “ось вам перший факт, який ви зобов’язані розслідувати!”.

  • Нагадаємо, листування журналісти оприлюднили 30 жовтня. Зокрема, Яременко отримав повідомлення, в якому було наступне: "Привіт. Місце твоє. Секс захищений, класика й орал. Анальний табу. Година - $100, 2 години - $150. На ніч не залишаюся. Побажання можна", - пише "Аліна".
  • Після оприлюднення листування у соцмережах нардеп заявив, що це була провокація журналістів.
  • Згодом нардеп від "Слуги народу" видалив свій допис, у якому листування з проституткою назвав "провокацією". Яременко вибачився перед дружиною, дітьми, президентом та фракцією.

новини партнерів

5 грудня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати