live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Абромавичус: наразі є 583 кримінальних провадження щодо учасників концерну "Укроборонпром"


фото: kmu.gov.ua
Стосовно учасників концерну "Укроборонпром" на сьогодні порушено 583 кримінальних провадження, що значно ускладнює розвиток компанії на міжнародному ринку

Про це генеральний директор ДК “Укроборонпром” Айварас Абромавичус розповів в інтерв'ю Укрінформу.

"Компанію "Укроборонпром" регулярно згадують у різного роду кримінальних провадженнях. Тобто у суспільстві ця компанія, звичайно, асоціюється зі скандальністю, з непрозорістю, з кримінальними порушеннями тощо. І, на жаль, наші вороги це теж регулярно використовують проти нас, коли ми виступаємо суперниками в різних тендерах на іноземних ринках і хочемо продати свою продукцію. Ці всі статті, які у нас друкуються, перекладаються на іспанську, арабську, на інші мови, і це суттєво ускладнює роботу наших спецекспортерів, окремих компаній", - розповів Абромавичус 

За словами керівника підприємства, хоч провадження і стосується учасників концерну, а не концерну загалом, врешті частіше згадується у негативному світлі саме назва "Укроборонпром":

"Зараз є 583 кримінальних провадження стосовно учасників концерну. Але, на жаль, найчастіше згадується якраз назва самого «Укроборонпрому»", - пояснив він.

  • Нагадаємо, що до складу Концерну входить понад 100 підприємств військово-промислового комплексу України (125 державних та казенних, а також 9 акціонерних товариств, управління корпоративними правами держави щодо яких передано в управління Концерну).

новини партнерів

9 серпня, 2020 неділя

8 серпня, 2020 субота

8 серпня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати