live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Від спирту до міндобрив: у Мінекономіки планують вдвічі збільшити конкуренцію у 5 галузях

Тимофій Милованов
фото: tyzhden.ua
Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства планує вдвічі підвищити конкуренцію в енергетиці, агропромисловому комплексі, а також тютюновій, спиртовій галузях та на ринку мінеральних добрив

Про це на своїй сторінці в мережі Facebook повідомив міністр економіки Тимофій Милованов.

"Через низьку конкуренції в економіці українці переплачують за товари і послуги. А малий бізнес не може розвиватися ... Проблема гостра, хоча суспільство недооцінює масштаб проблеми. Більш того, ситуація погіршується ... Що ми плануємо зробити в першу чергу? Підвищити конкуренцію в два рази в п'яти проблемних галузях. Це енергетика, АПК, тютюнова, спиртова галузь і ринок міндобрив ", - йдеться в повідомленні.

За словами Милованова, згідно з даними останніх проведених досліджень структурних передумов конкуренції в Україні, датованих 2016 роком, ринки зі сприятливою для конкуренції структурою доводилося 43,4% загального обсягу продажу товарів (товарів, робіт та послуг) і майже стільки ж - 43% - на ринки з несприятливою для конкуренції структурою.

Міністр зазначив, що зміна керівництва "Укрспирту" - це заходи для підвищення конкуренції в спиртовій галузі.
"У тютюновій галузі створено робочу групу з бізнесом і урядом для вирішення проблем галузі. Вчора президент Зеленський провів зустріч з бізнесом. Домовилися, що тютюнові компанії відновлюють виробництво, а уряд і галузь готують меморандум про вирішення питань детінізації, боротьби з контрафактом, а також демонополізації і створення рівних правил гри ", - підкреслив Милованов.

За його словами, в агропромисловому комплексі відбуваються найбільші зміни. Триває і поліпшується система фінансової підтримки агросектора з фокусом на маленькі фермерські господарства.

"Буде детінізован ринок землі. За допомогою сателітів почнемо контролювати використання держземлі, боротися з самозахопленням і несплатою податків", - зазначив міністр.

 

новини партнерів

3 липня, 2020 п'ятниця

3 липня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати