live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Дедлайн по створенню управління з розслідування справ Майдану - 1 січня, - Закревська


фото: zaxid.net
Адвокатка сімей Небесної Сотні Євгенія Закревська розповіла про те, який процес необхідний для продовження розслідувань справ, пов'язаних з подіями під час Революції Гідності

Про це вона розповіла в ефірі програми "Ваша Свобода" на Еспресо.TV.

"В парламенті ще не ухвалені рішення, погоджено відповідну правку в комітеті. Тепер потрібно її ухвалити в парламенті. Після цього, якщо закон про ДБР взагалі буде прийнято в редакції, яка пропонується комітетом, то там до президента перейде повноваження щодо зміни структури ДБР і відповідно потрібно змінити структуру, створити там управління у справах Майдану, це не 25 і не 50, а щонайменше 70 людей, які займалися виключно справами, які переходять до ДБР і власне перевести туди людей і на решту вакантних посад оголосити і провести конкурс", - сказала Закревська.

Вона сказала, що на всі процедури є дуже стислий проміжок часу.

"Дедлайн щодо створення цього управління, переведення туди слідчих - це 1 січня, тому що з цього моменту починає працювати Офіс генерального прокурора, а це значить, що слідчих на цей момент не залишиться і переводити буде вже нікого, і це, насправді,дуже стислі терміни, це не так просто, як всі думають", - розповіла адвокатка.

Вона сказала, це довгий процес з багатьма складовими.

"Це питання підписання відповідного указу президентом, далі це погодження мінфіном і так далі. Це доволі довгі бюрократичні процедури, які ще не почались, які розблокує виключно прийняття цього закону. Насправді з прийняттям цього закону, указ щодо зміни структури вже може бути почато.Тут немає перешкоди, але не раніше, тому що до цього моменту, цей процес розпочатися не може", - підсумувала Закревська.

  • Протестне голодування адвоката Євгенії Закревської, яка представляє в суді сім'ї загиблих і постраждалих під час подій на Майдані, триває вже восьму добу.
  • Голова ДБР Роман Труба спростував те, що розслідування справ Майдану зупинено начебто через відсутність норми в законодавстві про переведення слідчих Генпрокуратури до Держбюро розслідувань.
  • Адвокат родин Небесної Сотні Євгенія Закревська назвала епізоди в справах Майдану, слідство за якими зупинилося.
  • Євгенія Закревська розповіла, чим небезпечна зупинка розслідування справ щодо події Революції Гідності.
  • Закревська, зазначила, що керівництво партії "Слуга народу" не може зібрати достатньої кількості голосів, щоб внести правки в закон про ДБР.
  • Адвокат родин Небесної Сотні Євгенія Закревська продовжить голодування, доки Верховна Рада не проголосує за поправку, яка дозволить слідчим у справах Майдану перейти в ДБР без конкурсу.
  • Джерело: https://censor.net.ua/ua/n31

новини партнерів

21 січня, 2020 вівторок

20 січня, 2020 понеділок

21 січня, 2020 вівторок

20 січня, 2020 понеділок

19 січня, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати