live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Документ передбачає фіксацію досягнень, - Пристайко про проєкт рішення на "нормандському саміті"

Міністр закордонних справ Вадим Пристайко переказав зміст проєкту рішення саміту у Нормандському форматі, який був узгоджений всіма країнами

Про це він розповів під час конференції NATO Engages у Лондоні, повідомляє ЄП.

Пристайко наголосив, що даний проєкт був узгоджений на початку осені, однак досі саме він лишається робочим варіантом, який має лягти в основу фінального рішення лідерів.

"Ще 2 вересня радники лідерів 4 країн затвердили заключні положення комюніке, яке буде оприлюднене по завершенні саміту", - пояснив він, додавши, що йдеться не про фінальне рішення, а лише про його проєкт.

Він сказав, що документ передбачає фіксацію кроків.

"Документ, скажу чесно, не зовсім амбітний, він дуже обережний. На сьогоднішній момент документ передбачає фіксацію досягнень", - додав міністр.

Вадим Пристайко переказав зміст положень, які зазначені в узгодженому проєкті.

"Лідери відзначають успішне розведення на трьох ділянках і пропонують визначити наступні точки розведення. Лідери відзначають успішний обмін, який відбувся, і пропонують прискорити роботу по наступному етапу обміну, включаючи ідею всіх на всіх. Далі, лідери вимагають визначити наступні ділянки для розмінування, і так далі. Тобто дуже короткий документ, в кінці якого у проєкт написано, що лідери уповноважують свої переговорні команди продовжити підготовку наступних (ініціатив). Це загальні фрази, які перетворяться на документ тільки по завершенню зустрічі глав держав", - розповів він.

Пристайко додав, що не йдеться про принципові рішення, що змінюють зміст мінських домовленостей.

"Це не буде Мінськ-3", - заявив він.

  • Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко вважає, що Росія здійснює терористичну діяльність на офіційному рівні.

новини партнерів

11 грудня, 2019 середа

11 грудня, 2019 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати