Нацбанк просить Раду покарати депутата Дубінського через матюки

Національний банк України звернувся до Верховної Ради з проханням з’ясувати, чи є нардеп Дубінський автором образливих повідомлень, де він висловився про відкриття проти нього провадження в суді, і дати цьому правову оцінку

Про це повідомляє НВ з посиланням на лист Нацбанку, що опинився в розпорядженні видання.

У листі Національний банк України (НБУ) звернувся до голови Верховної Ради (ВР) України Дмитра Разумкова, керівника комітету з питань регламенту, депутатської етики та організації роботи ВР Сергія Кальченка і голови комітету з питань фінансів, податкової та митної політики ВР Данила Гетманцева з проханнями:

1. Встановити, чи є народний депутат Олександр Дубінський автором опублікованого на сторінці Dubinsky.pro у соціальній мережі facebook та в асоційованому каналі в системі миттєвих повідомлень telegram повідомлення, в якому у грубій формі та з використанням ненормативної лексики описується негативна оцінка особою факту відкриття Солом’янським районним судом міста Києва провадження за позовом Національного банку України до Дубінського у справі про захист ділової репутації.

2. У разі підтвердження авторства, надати належну правову оцінку діям Дубінського і вжити відповідних заходів для запобігання подібних дій в майбутньому.

  • Нагадаємо, раніше Солом’янський районний суд Києва 12 листопада відкрив провадження за позовом НБУ до депутата Дубінського про захист ділової репутації центрального банку. 
  • Правління Національного банку України впевнене, що через Олександра Дубінського, якого в медіа називають рупором олігарха Ігоря Коломойського, реалізується цілеспрямована інформаційна атака на Національний банк. 
  • Вчора, 3 грудня, перша заступниця голови Нацбанку Катерина Рожкова заявила про особисте переслідування посадовців Нацбанку та їхніх родин.

новини партнерів

26 січня, 2021 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати