live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Чиновники надають пріоритет вантажам з країни-агресора, — лист до міністра інфраструктури


фото: reuters
В умовах російської агресії українські чиновники у транзитних перевезеннях надають перевагу російським компаніям і навіть створили для них вигідніші умови, ніж для українських експортерів

Про це йдеться в листі Полтавського ГЗК до міністра інфраструктури Владислава Криклія. Його закликають вирішити проблему нечесної конкуренції.

В листі до міністра просять припинити дискримінацію українських експортерів з боку українських чиновників, які віддають перевагу транзитним перевезенням російського вантажу. До того ж, розцінки на перевезення вантажів нижчі за тарифи для українських експортерів.

Тиждень тому на нараді у Владислава Криклія ухвалили рішення зменшити об’єми транзитних вантажів через порт "Южний" з 240 000 до 40 000 тон. Проте ситуація так і не змінилася, йдеться у листі. Об’єм транзитних вантажів через це порт не просто не зменшується, а навпаки — постійно росте, пише заступник Голови з комерційних питань Полтавського ГЗК Дмитро Спатар.

Крім того, перевезення великих об’ємів вантажу українського підприємства у грудні досі не узгоджені. А тим часом в “УЗ” заявили нові плани на перевезення додатково 200 000 тон російських транзитних вантажів через порт “Южний”.

У Полтавському ГЗК просять уряд розібратися і з перевезеннями АС Месплан (підпорядковується “УЗ” — ред.), який постійно тільки збільшує об’єми російського транзитного вантажу. Також Владислава Криклія просять визначити, хто саме лобіює пріоритет російських компаній в сфері перевезень. 

Нагадаємо, раніше вже п'ять підприємств ГЗК зверталися до міністрів Криклія та Милованова із закликом переглянути умови і припинити дискримінацію українських експортерів на користь російських конкурентів.

 

новини партнерів

20 січня, 2020 понеділок

20 січня, 2020 понеділок

19 січня, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати