Українець, який мав летіти трагічним рейсом з Ірану, розповів про ситуацію в аеропорту

Іран не закривав свій повітряний простір після аварії літака МАУ, який здійснював рейс із Тегерана до Києва і розбився вранці 8 січня незабаром після вильоту

Про це розповів експерт Андрій Бузаров, який приїхав до Тегерана на міжнародну конференцію і збирався повертатися фатальним рейсом, але змінив квитки на 9 січня, передає "Обозреватель".

За його словами, попри катастрофу українського Boeing 737-800 аеропорт Тегерана працював у штатному режимі.

Експерт нагадав, що рейси сполученням Київ-Тегеран-Київ виконувалися близько шести разів на тиждень – цей маршрут користувався популярністю серед іранців.

"Багато іранців вчаться в Україні, а багато летять транзитом до Європи та інших країн далекого зарубіжжя. Наприклад, на цьому борту загинули громадяни Канади. Але більшість із них – технічно іранці, які вже давно живуть у Канаді й отримали канадський паспорт", – пояснив він.

Також Бузаров розповів про те, що пишуть із приводу авіакатастрофи 8 січня іранські ЗМІ.

"Падіння відбулося в невеликому містечку неподалік від Тегерана. Фактично, це як відстань (від Києва. – Ред.) до Борисполя і невелике село біля Борисполя. Очевидці, які зняли падіння літака на відео, почали писати коментарі в місцевих соцмережах і форумах та багато з них зауважували, що бачили спалах літака, коли він ще летів. Залишається питання: він загорівся в повітрі чи ще при зльоті?", – поділився він.

новини партнерів

2 березня, 2021 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати