live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Звільнені з полону журналіст і розвідниця: окупанти відпустили заручників, які допомагали катувати інших бранців

Станіслав Асєєв
фото: rfe
Двоє звільнених в'язнів, розвідниця Тетяна Гончарова та журналіст "Радіо Свобода" Станіслав Асєєв, заявили про те, що серед обміняних є злочинці, які катували ув'язнених

Про це повідомляють Тексти.

Є багато питань щодо людей, які повернулися на цю територію при тому, що вони взагалі напряму брали участь в тих злочинах, які відбувалися в "Ізоляції", - сказав Асєєв.

Він сказав, що деякі з них звільнені ще в 2017 році.

"Ось як вони повертаються сюди, і як вони ходять на свободі упродовж вже двох років деякі, а деякі повернулися у грудні 2017-го – це також дуже велике питання. Поки що ми намагаємося його публічно не піднімати і хочемо вирішити через відповідні органи, почути їхні коментарі", - додав журналіст.

Раніше обміняна розвідниця казала те саме: "Кілька людей з тих, що повернулися в Україну, допомагали на "Ізоляції" бити ув’язнених"

"Тому ми зараз намагаємося почути бодай якісь притомні коментарі з боку СБУ чи прокуратури, що взагалі з ними планують робити. А якщо все це будуть намагатися якось «вирішити», ми, звісно, будемо публічно порушувати це питання. І тоді, напевне, вже СБУ доведеться щось притомне відповідати стосовно цих осіб", - сказав Асєєв.

новини партнерів

20 січня, 2020 понеділок

20 січня, 2020 понеділок

19 січня, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати