live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Британський міністр висловив жаль з приводу тризуба, але сказав, що ним зловживають праворадикали

Британський міністр з питань безпеки Брендон Льюїс вчергове висловив жаль з приводу образи українського народу внесенням тризуба в антитерористичний посібник британської поліції, але пояснив, що національною символікою часто зловживають праворадикальні групи

Відео його виступу у британському парламенті в середу оприлюднило посольство України в Британії в Twitter.

За словами Льюїса, британська поліція чітко заявила, що шкодує за будь-яку образу, яка могла бути спричинена включенням українського тризуба до свого внутрішнього навчального документа.

"Цей документ було розроблено, щоб допомогти офіцерам і співробітникам поліції розпізнавати і розуміти цілу низку знаків та символів, з якими вони можуть зіткнутися під час виконання своїх обов’язків. Як було вичерпно зазначено в заяві поліції, багато з цих символів не представляють контртерористичного інтересу", - сказав він.

"На жаль, праворадикальні групи мають історію зловживання національною символікою в якості своєї власної ідентифікації. І саме це слугувало мотивом включення деяких символів до посібника", - додав Льюїс.

Він підкреслив: Британія визнає, що тризуб є державним гербом України і має важливе конституційне, історичне та кулльтурне значення для українського народу та щиро шкодуємо за будь-яку образу українців.

 

новини партнерів

19 лютого, 2020 середа

19 лютого, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати