live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Петро Порошенко: ми залучимо всі правові механізми для відновлення фінансування телеканалу АТR - як українські, так і міжнародні

П’ятий Президент України, лідер партії "Європейська Солідарність" наголосив, що за потреби залучить всі необхідні політико-правові механізми для поновлення фінансування кримськотатарського телеканалу АТR

Про це він заявив в ефірі телеканалу, передає прес-служба "Європейської Солідарності".

Порошенко зазначив - якщо з’ясується, що фінансування припинене внаслідок цілеспрямованої політики нинішньої влади - це буде означати роботу на країну-агресора.

"Я буду звертатися до правоохоронних органів, якщо це є цілеспрямована державна політика по знищенню кримськотатарського каналу АТR. Я твердо переконаний, що тоді це буде означати не просто некомпетентність тих посадових осіб, які мали вирішити це питання, а це вже будуть елементи русифікації України, роботи на країну-агресора, яка буде займати абсолютно іншу, кримінальну кваліфікацію і класифікацію. Звичайно, що ми також не будемо залишатися осторонь, якщо ці підозри підтвердяться", - наголосив Порошенко.

"Найближчим часом я підпишу звернення до Кабінету міністрів України, прем’єр-міністра, міністрів фінансів, культури і запропоную свої пропозиції. Оскільки як я розумію, в законі України "Про державний бюджет" відповідна програма існує. І зараз я не можу навіть уявити, щоб хтось намагався забрати ці гроші у кримськотатарського народу - у ATR", - зазначив п’ятий президент України.

"Якщо ці кроки не допоможуть - ми точно будемо звертатися до міжнародної громадськості, оскільки це виходить за межі виключно українського питання. Всі свої міжнародні зв’язки ми також долучимо до того, щоб захистити ATR і його право на мовлення, право доносити правду глядачам - як кримським татарам, так і української національності", - додав Порошенко.

"Всі українці мають об’єднатися для того, щоб захистити ATR", - підкреслив Петро Порошенко.

  • Нагадаємо, телеканал АТR, якому зупинили фінансування, може припинити мовлення на Крим з 14 лютого.

новини партнерів

21 лютого, 2020 п'ятниця

21 лютого, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати