live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

12 тис. ліжок, 2 тис. лікарів: у МОЗ розповіли про підготовку до протидії коронавірусу


фото: medikom.ua
Для протидії коронавірусу Україна має 12 тис. ліжок в інфекційних стаціонарах, інфекційні бокси, близько 2 тис. лікарів-інфекціоністів і близько 5 тис. середнього медичного персоналу

Про це на брифінгу щодо коронавірусу заявив заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко, передає Еспресо.TV.

"Система охорони здоров’я готова прийняти випадки хворих з коронавірусною інфекцією і надати якісну медичну допомогу. Ми маємо близько 12 тис. ліжок в інфекційних стаціонарах, близько 2 тис. лікарів-інфекціоністів, близько 5 тис. середнього медичного персоналу, який працює в інфекційних лікарнях. Ми маємо також інфекційні бокси. З розумінням того, що інфекційні бокси використовуються тільки на початкових стадіях розвитку спалаху або епідемій. У подальшому використання і утримання хворих в інфекційних боксах недоцільно, для цього перепрофільовуються інші відділення закладів охорони здоров’я і надається медична допомога у звичайному режимі", - сказав Ляшко.

Урядовець зазначив, що, за даними аналізу, важкими виявляються 20% випадків захворювання і 3% потребують реанімаційних заходів.

"Сьогодні в Україні є спроможність надавати таку медичну допомогу у відділеннях інтенсивної терапії і реанімаційних відділеннях. Тому готовність в Україні є, але наше першочергове завдання - спробувати вжити максимум заходів для того, щоб не допустити завезення  випадку інфекції на територію України", - заявив Віктор Ляшко.

  • Нагадаємо, громадян України, які перебували в китайському Ухані, евакуювали та доправили на карантин до селища Нові Санжари на Полтавщині.
  • У жодного з евакуйованих та доправлених до Нових Санжар підозри на ГРВІ немає.
  • Станом на 24 лютого від коронавірусу у всьому світі померли понад 2,5 тис. людей, зафіксовано понад 78 тис. випадків зараження.

новини партнерів

8 квітня, 2020 середа

8 квітня, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати