Криклій пояснив нові правила поїздок до Словаччини та Румунії


фото: mtu.gov.ua
З 7 години ранку 13 березня 2020 року Словаччина припинила пасажирські міждержавні перевезення до/з країни на всіх пунктах перетину кордону у всі сусідні країни. Додаткові режимні заходи запроваджує й Румунія

Деталі перетину кордонів з сусідніми країнами розкрив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Зокрема, припиняється:

  • міжнародне автобусне сполучення до/з Словаччини;

  • курсування поїздів (вагонів)  № 960/961 Кошице – Мукачево, № 962/963 Кошице – Мукачево,  № 8860/8863 Чієрна над Тисою – Чоп, № 8862/8861 Кошице – Чоп, безпересадковий вагон № 26/382 Київ – Кошице.

З 8 години 13 березня на в’їзд до Словаччини через пункти пропуску пропускатимутися лише особи, які мають дозвіл на постійне або тимчасове проживання на території СР, на виїзд зі Словаччини - без обмежень.

“Міжнародні вантажні перевезення не припиняються, водії транспортних засобів мають бути обладнані захисними засобами”, - зазначив Криклій.

Також відомо, що додаткові режимні заходи запроваджує Румунія.  

Під час в’їзду до Румунії з зон ризику, осіб направляють до представників МОЗ Румунії для проведення перевірочних заходів в карантинній зоні протягом 7 днів. 

У разі відмови - особа не пропускається та повертається зворотно. Україну поки до зон ризику не включено. 

За інформацією Міністерства транспорту Румунії, водіїв транспортних засобів буде перевіряти санітарний орган на кордоні, також необхідно буде заповнити анкету з персональними даними і, якщо проблем не буде виявлено, водії зможуть продовжувати рух.

новини партнерів

28 лютого, 2021 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати