Коронавірус в Раді: нардеп Юрчишин здав тест, бо контактував з Шаховим


фото: fb
Народний депутат від фракції "Голос" Ярослав Юрчишин заявив, що зробив тест на коронавірус Covid-19 після контакту з інфікованим нардепом Сергієм Шаховим

Про це він повідомив у Facebook.

"За рекомендаціями сімейного лікаря, а точніше реєстратори, Ольги Стефанишиної з Голосу та Олександра Лінчевського з команди Уляни Супрун з'їздив і здав ПЛР-тест до амбулаторії Верховної Ради України. Там тестів дуже мало, тому роблять лише тим у кого симптоми, або хто був у контакті", - сказав він, додавши, що мова йде про тест, який дає більш гарантовані показники, а не експрес-тест, який фіксує вірус тільки в активній фазі.

За словами Юрчишина, результати тесту він отримає через чотири-п'ять днів.

"ПЛР-тестів в Україні дуже мало, тому рекомендую своїм колегам які відчувають себе здоровими та не були в контакті з Шаховим не зловживати, а просто самоізолюватися", - сказав він.

  • Нагадаємо, раніше народний депутат із групи "Довіра" Сергій Шахов заявив, що, імовірно, заразився коронавірусом і чекає на остаточне підтвердження діагнозу.
  • Пізніше МОЗ підтвердило зараження нардепа.
  • 18 березня у відеозверненні президент Володимир Зеленський збрехав, що нардеп Сергій Шахов 17 березня був зареєстрований у залі Верховної Ради.
  • 19 березня на Київщині підтвердили нове зараження коронавірусом.
  • Народний депутат із групи "Довіра" Сергій Шахов, в якого підтвердили зараження коронавірусом, заявив, що його дружина також інфікована.

новини партнерів

2 грудня, 2020 середа

2 грудня, 2020 середа

1 грудня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати