live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Центри зайнятості два тижні не приймають заяви на встановлення статусу безробітного, - Розенко


фото: facebook
Людей масово звільняють з роботи, а вони не можуть отримати допомогу від держави, тому що центри зайнятості керуються нормативними актами про те, що людина повинна прийти в центр зайнятості і поставити відмітку або здати документи

Про це ексвіцепрем'єр України Павло Розенко сказав в коментарі програми “Тиждень з Христиною Шкудор” на Еспресо.TV

“Сьогодні діяльність центрів зайнятості в Україні повністю зупинена. Сьогодні центри зайнятості, протягом двох тижнів не виплачують допомогу по безробіттю і не приймають заяви на встановлення статусу безробітного. Тобто, зараз іде ситуація, коли масово звільняють людей з роботи, а вони не можуть отримати допомогу від держави, тому що центри зайнятості керуються нормативними актами про те, що людина повинна прийти в центр зайнятості і поставити відмітку або здати документи”, - зазначив він.

“Тобто, місяць ми про це говоримо. Місяць уряд не може вирішити, до цього часу, питання, щоб перейти на інші форми контролю, перевірки, встановлення статусу безробітного. Уряд цього не зробив. Як наслідок, центри зайнятості сьогодні на карантині. Люди не можуть прийти. І очевидно, що центри зайнятості припинили виплачувати допомогу по безробіттю. От вам яскравий приклад повної анархії у владі і нерозуміння самої влади своїх приорітетів, і взагалі, що робиться в державі. Ми чекаємо, і безробітні всі чекають, поки влада роздуплиться на зміни до нормативних актів, які мають врегулювати це питання”, - каже Розенко.

Перевірена інформація про коронавірус в Україні! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/coronavirus_in_ukraine

новини партнерів

27 листопада, 2020 п'ятниця

27 листопада, 2020 п'ятниця

26 листопада, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати