live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У США тим, хто через коронавірус лишився не працевлаштованим, роздають їжу в мережі харчових банків


фото: mercurynews.com
Створені для допомоги малозабезпеченим громадянам Сполучених Штатів продовольчі банки (англ. food banks) повідомляють про небачений попит, оскільки мільйони людей через пандемію Covid-19 й загальнонаціональний карантин втрачають роботу

В деяких регіонах попит на безкоштовну їжу збільшився відразу у кілька разів, повідомляє Еспресо.TV з посиланням на британську газету Guardian.

Наприклад, у Амхерсті, де знаходиться найбільший кампус університету Массачусетса, в березні розподілено на 849% більше їжі порівняно з попереднім роком.

Така тенденція пов'язана з тим, що мільони американців раптово стали безробітними й кількість таких осіб продовжує збільшуватися.

Читайте такожВіталій Портников: виживання - питання солідарності

За даними видання, приблизно кожна третя людина, яка минулого місяця шукали бакалійні товари на неприбуткових складах з провізією, раніше ніколи не потребувала екстреної продовольчої допомоги.

У зв'язку з постійним зростанням попиту наповнювати банки харчів, зокрема, допомагає Національна гвардія.

Окрім того, аби зменшити розповсюдження коронавірусу ці установи такж практикують доставку їжі додому. 

"Я займаюся цим понад 30 років, і ніщо не порівнюється з тим, що ми бачимо зараз. Навіть тоді, коли металургійні заводи закрилися, ми не спостерігали такого попиту", - сказала директорка фонду "Пенсільванія без голоду" Шейла Крістофер, яка представляє 18 банків харчових продуктів у 67 округах.

  • Нагадаємо, у США за останні два тижні кількість безробітних збільшилася на 10 млн.
  • За попередніми оцінками, в Нью-Йорку, де нараховується найвища в країні кількість хворих на коронавірус, роботу втратив кожен третій житель працездатного віку.

новини партнерів

22 жовтня, 2020 четвер

21 жовтня, 2020 середа

22 жовтня, 2020 четвер

21 жовтня, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати