live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У США тим, хто через коронавірус лишився не працевлаштованим, роздають їжу в мережі харчових банків


фото: mercurynews.com
Створені для допомоги малозабезпеченим громадянам Сполучених Штатів продовольчі банки (англ. food banks) повідомляють про небачений попит, оскільки мільйони людей через пандемію Covid-19 й загальнонаціональний карантин втрачають роботу

В деяких регіонах попит на безкоштовну їжу збільшився відразу у кілька разів, повідомляє Еспресо.TV з посиланням на британську газету Guardian.

Наприклад, у Амхерсті, де знаходиться найбільший кампус університету Массачусетса, в березні розподілено на 849% більше їжі порівняно з попереднім роком.

Така тенденція пов'язана з тим, що мільони американців раптово стали безробітними й кількість таких осіб продовжує збільшуватися.

Читайте такожВіталій Портников: виживання - питання солідарності

За даними видання, приблизно кожна третя людина, яка минулого місяця шукали бакалійні товари на неприбуткових складах з провізією, раніше ніколи не потребувала екстреної продовольчої допомоги.

У зв'язку з постійним зростанням попиту наповнювати банки харчів, зокрема, допомагає Національна гвардія.

Окрім того, аби зменшити розповсюдження коронавірусу ці установи такж практикують доставку їжі додому. 

"Я займаюся цим понад 30 років, і ніщо не порівнюється з тим, що ми бачимо зараз. Навіть тоді, коли металургійні заводи закрилися, ми не спостерігали такого попиту", - сказала директорка фонду "Пенсільванія без голоду" Шейла Крістофер, яка представляє 18 банків харчових продуктів у 67 округах.

  • Нагадаємо, у США за останні два тижні кількість безробітних збільшилася на 10 млн.
  • За попередніми оцінками, в Нью-Йорку, де нараховується найвища в країні кількість хворих на коронавірус, роботу втратив кожен третій житель працездатного віку.

новини партнерів

10 липня, 2020 п'ятниця

10 липня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати